Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy

Bełchatów, Plac Narutowicza 3
Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty MocyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy - Miejsce Centrum Kultury to nowoczesne obiekt, idealnie przystosowany do organizowania różnego typu konferencji, kongresów oraz wydarzeń artystycznych. Sala teatralna wyposażona jest w garderoby, zaplecze sceniczne oraz widownią przewidzianą na 500 miejsc. Wejściówki na wydarzenia można nabyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy – wydarzenia, informacje o obiekcie

MCK PGE Giganty Mocy to obiekt, na który składają się sala widowiskowa oraz multimedialna Ekspozycja PGE Giganty Mocy złożona z 11 sal ekspozycyjnych. Jak piszą organizatorzy: „Przedmiotem ekspozycji są dziedziny techniczne i naukowe, takie jak współczesny przemysł górniczy i energetyczny, fizyka ze szczególnym uwzględnieniem mechaniki i zagadnień związanych z elektrycznością oraz geologia i paleontologia”.

 

Wizytę w obiekcie warto uzupełnić o zwiedzanie kopalni Bełchatów oraz wycieczkę na górę Kamieńsk.

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy – spektakle

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy obfituje w spektakle. Publiczność mogła bawić się na wydarzeniach zorganizowanych z ramach programu Teatr Polska, w trakcie którego, jak piszą organizatorzy: (…) obok licznych form ruchu, zobaczyliśmy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną, a piątce tworzących go performerów towarzyszyła ożywiona poprzez wizualizacje kilkumetrowa bryła”.

 

W placówce odbywają się również pokazy audiowizualne przy okazji wydarzenia Nieme Kino W Drodze. Klasyka kina niemego została wzbogacona o współczesne muzyczne ilustracje, prezentowane przez artystów grających na żywo.

MCK PGE Giganty Mocy – koncerty 2022

MCK PGE Giganty Mocy koncerty 2022 to przede wszystkim bogata oferta wydarzeń muzycznych. W centrum odbył się m.in. koncert z cyklu OPEN STAGE Czarek Kuczyński z zespołem Brylanty&Bażanty, koncert Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego oraz grupy Pectus.

 

W obiekcie w 2022 roku nie zabraknie również wydarzeń dla miłośników teatru i rozmaitych widowisk komediowych. W MCK PGE Giganty Mocy wystąpi m.in. kabaret Neo Nówka, grupa Nowaki, gwiazdorska obsada spektaklu Wieczór Panieński, grupa Artura Barcisia oraz Marka Rębcza, a także artyści ze spektaklem Berek, czyli Upiór w Operze.

CK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie – bilety na wydarzenia

Chciałbyś wybrać się na koncert, przedstawienie teatralne lub inna imprezę zamkniętą organizowaną w CK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie? Bilety na wydarzenia można nabyć wygodnie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży na wszystkich eventach odbywających się w obiekcie.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie

Anita Lipnicka | O miłości... akustycznie

04-14.02.2023

Bełchatów, Chorzów, Drzewica i inne

Gala Śląskich Szlagierów: Muzyka i Humor

Gala Śląskich Szlagierów: Muzyka i Humor

05.03-08.12.2023

Bełchatów, Gorzów Wielkopolski, Łódź i inne

CZERWONE GITARY 55 LECIE -PLATYNOWY KONCERT

CZERWONE GITARY 55 LECIE -PLATYNOWY KONCERT

05.02-03.12.2023

Bełchatów, Białystok, Brodnica i inne

FAQ

Gdzie znajduje się MCK PGE Giganty Mocy?
Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy znajduje się na placu Narutowicza 3 w Bełchatowie w części miasta wysuniętej na północ.
Jakie wydarzenia odbyły się w Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy?
W Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy dotychczas odbyły się liczne wydarzenia muzyczne, sportowe, teatralne i rozrywkowe. W obiekcie pojawiły się m.in. takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Raz Dwa Trzy, Urszula, Maciej Maleńczuk, Igor Kwiatkowski czy Michał Bajor. Miłośnicy teatru i komedii mogli skorzystać z oferty Teatru Studio Buffo, Teatru Piasku Tatiany Galytsiny czy Kabaretu Hrabi.
Kiedy została utworzona Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy?
Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy w obecnym kształcie została utworzona w 2014 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn