Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy - Miejsce Centrum Kultury to nowoczesne obiekt, idealnie przystosowany do organizowania różnego typu konferencji, kongresów oraz wydarzeń artystycznych. Sala teatralna wyposażona jest w garderoby, zaplecze sceniczne oraz widownią przewidzianą na 500 miejsc. Wejściówki na wydarzenia można nabyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy – wydarzenia, informacje o obiekcie

MCK PGE Giganty Mocy to obiekt, na który składają się sala widowiskowa oraz multimedialna Ekspozycja PGE Giganty Mocy złożona z 11 sal ekspozycyjnych. Jak piszą organizatorzy: „Przedmiotem ekspozycji są dziedziny techniczne i naukowe, takie jak współczesny przemysł górniczy i energetyczny, fizyka ze szczególnym uwzględnieniem mechaniki i zagadnień związanych z elektrycznością oraz geologia i paleontologia”.

 

Wizytę w obiekcie warto uzupełnić o zwiedzanie kopalni Bełchatów oraz wycieczkę na górę Kamieńsk.

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy – spektakle

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy obfituje w spektakle. Publiczność mogła bawić się na wydarzeniach zorganizowanych z ramach programu Teatr Polska, w trakcie którego, jak piszą organizatorzy: (…) obok licznych form ruchu, zobaczyliśmy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną, a piątce tworzących go performerów towarzyszyła ożywiona poprzez wizualizacje kilkumetrowa bryła”.

 

W placówce odbywają się również pokazy audiowizualne przy okazji wydarzenia Nieme Kino W Drodze. Klasyka kina niemego została wzbogacona o współczesne muzyczne ilustracje, prezentowane przez artystów grających na żywo.

MCK PGE Giganty Mocy – koncerty 2022

MCK PGE Giganty Mocy koncerty 2022 to przede wszystkim bogata oferta wydarzeń muzycznych. W centrum odbył się m.in. koncert z cyklu OPEN STAGE Czarek Kuczyński z zespołem Brylanty&Bażanty, koncert Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego oraz grupy Pectus.

 

W obiekcie w 2022 roku nie zabraknie również wydarzeń dla miłośników teatru i rozmaitych widowisk komediowych. W MCK PGE Giganty Mocy wystąpi m.in. kabaret Neo Nówka, grupa Nowaki, gwiazdorska obsada spektaklu Wieczór Panieński, grupa Artura Barcisia oraz Marka Rębcza, a także artyści ze spektaklem Berek, czyli Upiór w Operze.

CK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie – bilety na wydarzenia

Chciałbyś wybrać się na koncert, przedstawienie teatralne lub inna imprezę zamkniętą organizowaną w CK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie? Bilety na wydarzenia można nabyć wygodnie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedaży na wszystkich eventach odbywających się w obiekcie.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się MCK PGE Giganty Mocy?
    Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy znajduje się na placu Narutowicza 3 w Bełchatowie w części miasta wysuniętej na północ.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy?
    W Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy dotychczas odbyły się liczne wydarzenia muzyczne, sportowe, teatralne i rozrywkowe. W obiekcie pojawiły się m.in. takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Raz Dwa Trzy, Urszula, Maciej Maleńczuk, Igor Kwiatkowski czy Michał Bajor. Miłośnicy teatru i komedii mogli skorzystać z oferty Teatru Studio Buffo, Teatru Piasku Tatiany Galytsiny czy Kabaretu Hrabi.

  • Kiedy została utworzona Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy?
    Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy w obecnym kształcie została utworzona w 2014 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sala Teatralno-Widowiskowa MCK PGE Giganty Mocy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Narutowicza 3
97-400 Bełchatów

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/