Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Makulatura Malbork

Klub Makulatura Malbork

Malbork, Plac Słowiański 17A
Klub Makulatura MalborkOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Makulatura Malbork to klub prowadzony przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych "Makulatura". Stowarzyszenie to zajmuje się rozpowszechnianiem edukacji kulturalnej oraz organizacją wszelkich wydarzeń, w tym spektakli, koncertów, interesujących widowisk czy wystaw. Wszystko to z udziałem wyjątkowych gości i masą niespodzianek.

Organizowane w Klubie Makulatura Malbork koncerty to przede wszystkim występy i pokazy artystyczne z udziałem zarówno cenionych twórców, jak i muzyków, jaki takich, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Mające tu miejsce eventy to wspaniała, kulturalna przygoda, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rozrywki. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Klub Makulatura Malbork – koncerty

Atrakcje, odbywające się w Klubie Makulatura Malbork, to doskonały sposób na niezapomnianą i wyjątkową rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są nie tylko koncerty, ale także pokazy, wystawy oraz widowiska komediowe. Te interesujące propozycje kulturalne z pewnością przypadną do gustu nie tylko miłośnikom zabawy w klubach, ale i wszystkim, szukającym pomysłów na spędzenie czasu wolnego. Placówka dba, aby sprostać wszystkim wymaganiom, dlatego harmonogram eventów bywa naprawdę zróżnicowany.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Makulatura Malbork? Na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo wspaniałych artystów, których muzyka dostarcza ogromną dawkę przyjemności i dobrej zabawy. Wyjątkowo dobrani artyści, prezentujący znakomitą muzykę z pogranicza różnych gatunków, to zawsze doskonały plan na udany wieczór. Na widowiskach, odbywających się w obiekcie, zawsze dopisuje pełna frekwencja. Dużą popularnością cieszą się organizowane tu przede wszystkim eventy muzyczne, co widać po liczbie sprzedawanych na nie biletów.

Klub Makulatura Malbork – wydarzenia

Jakie atrakcje zostały zorganizowane w Klubie Makulatura Malbork? Odbyły się tu takie występy jak, koncerty m.in. zespołów Łydka Grubasa, Kuśka Brothers, Trauma, Chałturka, Popsysze, Neuroina czy Jack Sparrow Band. Organizowane przez Klub Makulatura Malbork wydarzenia kulturalne to ekscytujące eventy, które dostarczają widzom masę pozytywnych emocji i wrażeń. Na nadchodzące eventy, organizowane przez Klub Makulatura Malbork, bilety dostępne są m.in. na eBilet.pl.

Klub Makulatura Malbork – bilety

Klub Makulatura Malbork uznawany jest za interesujące miejsce kultury i sztuki, a w odbywających się tu wydarzeniach chętnie uczestniczą nie tylko mieszkańcy Malborka. Miłośnicy takiej formy rozrywki z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się obiecująco. Ta placówka kulturalna stawia nie tylko na szeroko pojętą sztukę i kulturę, ale również na naprawdę dobrą zabawę.

Na organizowanych przez Klub Makulatura Malbork wydarzeniach kulturalnych nie sposób o nudę i rutynę. Od lat takie widowiska cieszą się dużą popularnością wśród publiczności z Warszawy i jej okolic. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil podczas wyjątkowej rozrywki. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy, organizowane w Klubie Makulatura Malbork. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Makulatura Malbork?
Klub Makulatura Malbork znajduje się przy Placu Słowiańskim 17A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Makulatura Malbork?
W Klubie Makulatura Malbork odbyły się wydarzenia, takie jak m.in. koncerty zespołu Łydka Grubasa, Kuśka Brothers, Trauma i Chałturka.
Kiedy powstał Klub Makulatura Malbork?
Klub Makulatura Malbork działa od 2014 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też