Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Majaland Kownaty

Majaland Kownaty

Kownaty, Kownaty 17
Majaland KownatyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Majaland Kownaty to jeden z najsłynniejszych polskich parków rozrywki, który rozpoczął działalność w 2018 roku. Atrakcje parku powstały w oparciu o postać Pszczółki Mai oraz bajkowych bohaterów, którzy opracowani zostali przez Studio 100. Docelowo obiekt ma stać się częścią projektu Holiday Kownaty Park, który łączyć będzie sąsiadujące ze sobą parki tematyczne oraz punkty noclegowe.

Z atrakcji parku korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Teren obiektu został przystosowany do organizacji różnorodnych wydarzeń masowych, takich jak koncerty, zawody sportowe czy imprezy integracyjne.

Bilety wstępu do parku dostępne są w różnych wariantach cenowych. Goście mogą zdecydować się na jednodniowe wejściówki lub karty roczne. Warto także dodać, że bilety występują w formie ulgowej m.in. dla seniora 70+, osoby niepełnosprawnej oraz kobiety w ciąży. Ze specjalnych zniżek skorzystają także solenizanci – osoby obchodzące urodziny w dniu wizyty w Majaland Kownaty za wstęp na teren zapłacą wyłącznie złotówkę.

Majaland Kownaty – wydarzenia dla dzieci

Park rozrywki Majaland Kownaty do doskonałe miejsce do wyprawienia przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Najmłodsi z przyjemnością wezmą udział w popularnych atrakcjach parku, korzystając zarówno z placów zabaw oraz rollercoasterów, jak i smacznej strefy gastronomicznej. W menu widnieją takie potrawy, jak m.in. pierogi, kidsbox z nuggetsami, zupy czy frytki.

Goście Majaland Kownaty chętnie decydują się także na wyprawienie imprezy okolicznościowej, np. komunii. Park posiada bogate zaplecze gastronomiczne.

Majaland Kownaty – wydarzenia okolicznościowe

Z oferty Majaland Kownaty chętnie korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Na terenie obiektu organizowane są bajkowe przyjęcia weselne, których tematyka dopasowywana jest do wizji pary młodej. Jak zapewniają sami organizatorzy, narzeczeni mogą zdecydować się na małe przyjęcia w wersji kameralnej lub duże wesela z zachwycającą oprawą.

Jakie jeszcze imprezy organizuje Majaland Kownaty? Wydarzenia firmowe również znajdują się w ofercie parku. Event integracyjny w tak bajkowym otoczeniu z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci Twoich pracowników. Podczas imprezy uczestnicy korzystają z różnorodnych zajęć na świeżym powietrzu, bawiąc się wspólnie podczas zaciętych rywalizacji.

Majaland Kownaty to także doskonałe miejsce na promocję swojej marki – na terenie parku można zorganizować prezentację produktu. Obiekt każdego dnia odwiedzają setki, a nawet tysiące osób – atrakcyjna reklama asortymentu z całą pewnością pozwoli Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Majaland Kownaty – bilety

W jaki sposób można zdobyć promocyjną wejściówkę do Majaland Kownaty? Bilety wstępu do parku bardzo często są przeceniane m.in. z okazji ferii zimowych lub świąt okolicznościowych, takich jak Walentynki. Internauci, którzy obserwują aktualności Majalandu, chętnie biorą także udział w konkursach. W ramach mikołajkowej rywalizacji uczestnicy musieli napisać list do świętego Mikołaja – nagrodą główną w zabawie był roczny bilet wstępu do parku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Majaland Kownaty?
Park rozrywki znajduje się w miejscowości Kownaty, kilka kilometrów na północ od autostrady A2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Majaland Kownaty?
Wycieczki szkolne i zabawy integracyjne to niejedyne wydarzenia, jakie odbywają się na terenie Majaland Kownaty. Koncerty, pikniki oraz rywalizacje sportowe również cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości.
Kiedy został otworzony Majaland Kownaty?
Majaland Kownaty powstał w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też