Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Klub Gravitacja Jaworzno

Klub Gravitacja Jaworzno

Jaworzno, Grunwaldzka 59
Klub Gravitacja JaworznoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Gravitacja to centrum rozrywki, które rozpoczęło funkcjonowanie w 2013 roku. Początkowo lokal otworzono w Katowicach, poszerzając w późniejszym okresie tworzoną sieć o kluby w Jaworznie oraz Poznaniu. Gospodarze planują również następne otwarcia w kolejnych miastach na terenie Polski.

Jaworznicki Klub Gravitacja wyposażony jest w nowoczesną i w pełni zautomatyzowaną kręgielnię, która gwarantuje niezapomniane chwile rywalizacji i zabawy dla gości. Na terenie obiektu znajdują się dodatkowo stoły bilardowe oraz doskonale zaopatrzony bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dla miłośników tańca i klubowej atmosfery przygotowano specjalną strefę lokalu z parkietem, nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniem, konsolą DJ oraz wygodnymi lożami.

Klub Gravitacja Jaworzno to także miejsce dla miłośników wydarzeń masowych i imprez muzycznych. Organizowane są tu turnieje bowlingowe, a także różnorodne eventy prywatne, takie jak urodziny, okolicznościowe spotkania, imprezy firmowe, szkolenia, konferencje, dyskoteki, salsoteki i karaoke. Oferta dostosowana jest do różnych grup wiekowych, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Klub Gravitacja Jaworzno – wydarzenia

Organizowane przez Klub Gravitacja Jaworzno wydarzenia tematyczne za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. W ostatnim czasie chętni mieli okazję wziąć udział w imprezie MyQuiz, podczas którego drużyny rywalizowały ze sobą, odpowiadając na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody.

Chcąc oderwać się od gorączki świątecznych przygotowań, mieszkańcy Jaworzna będą mogli wziąć udział w przedświątecznej zabawie klubowej. Na scenie pojawi się DJ Silent, który wprowadzi energetyczny nastrój, sprawiając, że noc ta będzie wyjątkowym przeżyciem. Niepowtarzalną atmosferę wprowadzą także świąteczne dekoracje i klimatyczne światła.

Odbywające się w Klubie Gravitacja Jaworzno koncerty na stałe zapisały się już w repertuarze obiektu. W grudniu mieszkańcy Jaworzna będą mieli okazję na celebrację wyjątkowej Pasterki – w centrum zorganizowane zostanie koncertowanie, które poprowadzi DJ Mattes. Artysta zaprezentuje gościom energetyczną setlistę świątecznych utworów. Pasterka to także czas obdarowywania, dlatego podczas eventu nie zabraknie również prezentów – każdy uczestnik będzie mógł liczyć na niezapomniane niespodzianki, które dodadzą blasku i magii temu wyjątkowemu wieczorowi.

Klub Gravitacja Jaworzno – koncerty

Dużym zainteresowaniem mieszkańców Jaworzna cieszą się imprezy nawiązujące do trendów muzycznych dawnych lat. Goście bawili się podczas dyskoteki Retro Party, która przeniosła imprezowiczów w bajkowe czasy lat 40. i 50. Na parkiecie pojawił się cały tłum ludzi, którzy przebrali się w charakterystyczne stylizacje – królowały m.in. kolorowe rajstopy, shorty z wysokim stanem, mocny makijaż oraz czerwone usta. Przygotowano także specjalne nagrody – panie w stylizacjach pin-up otrzymały voucher na darmowy koktajl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Gravitacja Jaworzno?
Klub Gravitacja Jaworzno znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 59, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Gravitacja Jaworzno?
Klub Gravitacja Jaworzno organizuje m.in. koncerty, dyskoteki tematyczne, imprezy prywatne czy eventy tematyczne. Bilety na jaworznickie wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.
Kiedy został otworzony Klub Gravitacja Jaworzno?
Początki sieci klubów Gravitacja sięgają 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też