Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków jest publiczną placówką oświatowo-wychowawczą dla dzieci i młodzieży. Jej statutowy cel to kształtowanie uzdolnień podopiecznych. Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków tworzy i doskonali system profesjonalnej pomocy dzieciom utalentowanym. Zadaniami placówki są również przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego odbioru sztuki i uczestnictwa w kulturze.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków organizuje wiele kulturalnych wydarzeń. Na jego scenie regularnie występuje Teatr Plejada. Obiekt dysponuje salą koncertową na 450 osób, dlatego jest dobrze dostosowany do organizacji spektakli i koncertów. Zobacz rozpiskę zaplanowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków wydarzeń. Bilety kupisz na stronie ebilet.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków – wydarzenia

Współorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem publiczności. Przed słuchaczami zgromadzonymi w obiekcie wystąpili dotąd m.in. Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Stanisława Celińska i Michał Szpak. Bilety na koncerty rozchodziły się w szybkim tempie. W ramach współtworzonych przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków koncertów można zatem usłyszeć nowych wykonawców oraz gwiazdy polskiej piosenki.

Przygotowywane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków koncerty są jednak tylko częścią oferty kulturalnej instytucji. Wydarzenia zajmujące ważne miejsce w programie placówki to również występy kabaretów. Kabaret Smile, Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki to wykonawcy, którzy dotąd odwiedzili Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków. Bilety na kabarety można było nabyć przez internet.

Współtworzone przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków wydarzenia to również spektakle teatralne. Na scenie instytucji wystawiono m.in. sztuki Pozytywni, Mayday, Materia i Szalone nożyczki.

Jakie wydarzenia przygotowuje na najbliższe miesiące Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków? Spektakle 2022, które odbędą się w obiekcie, to m.in. Fanatyk: Mistrzostwa Świata w Łowieniu Metodą Gruntową oraz Wieczór Panieński Plus. Pierwsza sztuka powstała na podstawie legendarnej pasty o fanatyku wędkarstwa. W jej obsadzie znalazł się Piotr Cyrwus. Wieczór Panieński Plus to z kolei spektakl komediowy w reżyserii Marii Seweryn z udziałem Katarzyny Skrzyneckiej, Marka Kaliszuka i Stefano Terrazzino.

Inne zaplanowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków spektakle 2022 to Nerwica Natręctw, Wąsik, Między łóżkami i Miłosna pułapka. Warto śledzić repertuar instytucji, by nie przegapić najciekawszych wydarzeń. Zobacz, jakie koncerty i spektakle odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków – bilety zamówisz również na naszej stronie!

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków?
    Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków znajduje się przy ulicy Inwalidów Wojennych 2 w Jaworznie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków?
    Współorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków wydarzenia to Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Królowa Śniegu: Rodzinny Spektakl i Frank Sinatra – Swing story. W obiekcie odbywają się też imprezy cykliczne.

  • Kiedy został utworzony Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków?
    Siedziba instytucji powstała około roku 1956, a przy jej stworzeniu pracowali młodociani więźniowie. Budynek pierwotnie służył do indoktrynacji politycznej skazańców, a następnie pełnił funkcję kina. W 2016 roku, dzięki gruntownej modernizacji obiektu, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków zyskał nowoczesną salę koncertową.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Inwalidów Wojennych 2
43-603 Jaworzno

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/