Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Bochnia, Księcia Józefa Poniatowskiego 32
Sprawdź wydarzenia
Hala Widowiskowo-Sportowa w BochniOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni to obiekt kulturalno-sportowy, odpowiednio przystosowany do organizacji wszelkich wydarzeń rozrywkowych. Znajduje się przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni: o obiekcie

Hala to budynek wolnostojący, parterowy w części hali sportowej, z kolei 2-kondygnacyjnym w części socjalno-administracyjnej. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To świetne miejsce na rozrywkowej mapie Bochni i okolic, w którym regularnie odbywają się sportowe rozgrywki i wydarzenia kulturalne z udziałem znanych artystów. Na nadchodzące eventy organizowane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni bilety dostępne są na platformie eBilet.pl.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni: kabarety

Dlaczego warto odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową w Bochni? Na kabarety i wydarzenia sportowe, które mają tam miejsce, przychodzą tłumy widzów w każdym wieku. Swoje występy i widowiska organizują tu gwiazdy wysokiego formatu, znane szerszej publiczności. Wydarzenia kulturalne i sportowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Zawody i spotkania ligowe są zmaganiami dedykowanymi przede wszystkim fanom sportu i miłośnikom adrenaliny. Hala Widowiskowo-Sportowa koncerty – to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego.

Jakich artystów ugościła Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni? Wydarzenia kulturalne organizowane w obiekcie to wielkie widowiska przyciągające wielu gości. Na scenie hali już wystąpili m.in. zespół T.Love, Lady Pank, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących oraz występ Kabaretu Neo-Nówka. Odbyły się tu również turnieje sportowe jak m.in. Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Bochnia Cup czy Międzynarodowy Turniej Judo. Na widowiska kulturalno-sportowe mające miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, bilety są do nabycia na eBilet.pl.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni: wydarzenia sportowe

Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni koncerty to interesujące widowiska, na które chętnie przybywa publiczność z całej Polski. To propozycja dedykowana wszystkim amatorom muzyki na żywo. Realizowane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni wydarzenia to – niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Bilety na nadchodzące widowiska kulturalne i sportowe do nabycia na eBilet.pl.

Zapowiedziane przez Halę Widowiskowo-Sportową w Bochni wydarzenia sportowe stanowią nieodłączony element harmonogramu eventów obiektu. Odbywające się tam zawody przyciągają wiele osób, dla których sport stanowi jedno z najważniejszych hobby. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni? Kalendarium nadchodzących wydarzeń wygląda naprawdę interesująco. To koncerty z udziałem popularnych artystów sceny muzycznej oraz widowiska kabaretowe, których skecze wszyscy znamy. Organizowane tu eventy sportowe to niewątpliwa gratka dla miłośników sportowej rywalizacji. Zachęcamy do śledzenia nadchodzących imprez rozrywkowych, na które obowiązuje biletowanie – bilety dostępne są online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni??
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni znajduje się przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni?
W Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbywają się wydarzenia kulturalno-sportowe m.in. miały tu miejsce występu Kabaretu Smile, Kabaretu Neo-Nówka oraz koncerty Lady Pank i T.Love.
Kiedy utworzona została Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni?
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni utworzona została w XXI wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też