Na czasie

artysci-dla-transplantacjimeskie-graniememorial-kamili-skolimowskiejolsztyn-green-festivalsunset-squareroztanczony-narodowy
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera

Szczytno, Jerzego Lanca 1
Sprawdź wydarzenia
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta WagneraWydarzeniaOpisFAQFani lubią też

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Niedostępne w tym obiekcie

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Opis

Miasto Szczytno to miejsce idealne na aktywny wypoczynek. Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie powstał w 2003 roku jako jednostka budżetowa miejscowości, na podstawie uchwały X/78/03 Rady Miejskiej w Szczytnie z dnia 24.06.2003 r. Jest to obiekt, w którym osoby aktywne mogą spędzić wolny czas w ulubiony sposób.

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera – o obiekcie

MOS Hala widowiskowo-sportowa – Szczytno wyróżnia się szeroką ofertą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów – tutaj nikt nie będzie się nudzić. Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie oddał do dyspozycji halę sportową, w której każdy może zagrać w tenisa, bilard, kręgle lub piłkę. Prowadzone są tu również zajęcia z aerobiku. Obiekt jest czynny od 8:00 aż do 20:00.

Ważną częścią Miejskiego Ośrodka Sportowego w Szczytnie jest hala Wagnera. Została nazwana imieniem jednego z najwybitniejszych, polskich trenerów siatkówki. To miejsce, którym odbywają się rozmaite imprezy sportowe i kulturalne. Co dzieje się w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera? Koncerty, występy, rozgrywki ligowe i wiele innych wydarzeń, które przyciągają publiczność. Miasto Szczytno organizuje tu turnieje piłki siatkowej czy też mecze bokserskie.

Hala została oddana do użytku w 2005 roku. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. Nieopodal obiektu znajduje się parking, który, przy odpowiednich warunkach, przeistacza się w lodowisko. Wymiary hali to 50 m x 25 m.

Hale sportowo-rozrywkowe są niezwykle popularne w większości polskich miast. Szczytno nie jest pod tym względem wyjątkowe. Z dużą dozą prawdopodobieństwa hala, której nadano imię wybitnego polskiego trenera – Huberta Wagnera – jest miejscem idealnym dla osób, które lubią spędzać czas w sposób aktywny. Wydarzenia w hali sportowo-widowiskowej przyciągają mnóstwo widzów. Obiekt istnieje już kilkanaście lat i nie zdarzyło się do tej pory, aby świeciła pustkami. To idealny dowód na to, że zarówno hala, jak i Miejski Ośrodek Sportu to obiekty potrzebne mieszkańcom miasta Szczytno i tym, którzy mieszkają w miejscowościach sąsiadujących. Z szerokiej oferty MOS w Szczytnie z dużą chęcią korzystają również osoby wypoczywające w mieście lub okolicach.

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera – wydarzenia

Co odbyło się do tej pory w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera? Koncerty i wydarzenia sportowe, jakie jak m.in. druga gala RBK Boxing Night, organizowana przez RBK Promotions i Kownacki Promotions.

Na gali można było obejrzeć najlepszych zawodników Kownacki Promotions. W głównej walce pojawił się Damian Knyba (5-0, 3 KO), który występuje w wadze ciężkiej. W wydarzeniu w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera wziął udział również Kacper Salabure (3-1-1), Hubert Benkowski (7-0, 1 KO) i Serhii Huk (5-0, 4 KO). Nie zabrakło także miejsca dla młodych, zawodników, między innymi Dawida Turka, Mateusza Niemczyka, Witolda Liska oraz Macieja Jóźwika.

Co było dodatkową atrakcją dla widzów na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera? Koncert gwiazd polskiego rapu – Kaenu i Zbuku. BRK Boxing Night była już drugą galą, na której można było obejrzeć najlepszych, polskich zawodników. Mazurskie rejony przyciągnęły na wydarzenie wielu miłośników boksu. Bilety sprzedały się jak świeże bułeczki.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera?
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera znajduje się w Szczytnie, przy ul. Śląskiej 10.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera?
W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych – turnieje siatkówki, mecze bokserskie i wiele innych.
Kiedy została utworzona Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera?
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera utworzona została w 2005 roku.

Fani lubią też

Zobacz też