Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Dom Kultury Wolbrom

Dom Kultury Wolbrom

Wolbrom, Leśna 2
Dom Kultury WolbromOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wolbromska placówka powstała ponad 40 lat temu, obierając za cel promowanie m.in. kultury lokalnej i walorów turystycznych regionu. Obiekt położony jest w województwie małopolskim w niewielkim mieście Wolbrom.

 

Jakie eventy najbardziej rozsławiły placówkę? Wydarzeniami, które przyciągają najwięcej zainteresowanych, są m.in. warsztaty tematyczne, premiery kinowe, koncerty i występy kabaretowe. Instytucja prowadzi dodatkowo Uniwersytet Trzeciego Wieku.

 

Dom Kultury w Wolbromiu – wydarzenia 2022

Jacy muzycy odwiedzą w tym roku Dom Kultury w Wolbromiu? Bilety na występ Kaśki Sochackiej cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. W ostatnim czasie skład zespołu artystki powiększył się – do grupy dołączył Olek Świerkot, polski producent muzyczny. Gwiazdy zaprezentują koncertowe wersje znanych albumów. Jak zapewniają organizatorzy, widownia powinna przygotować się także na liczne niespodzianki.

 

Fani kinowych seansów docenią również eventy, organizowane przez Dom Kultury w Wolbromiu. Wydarzenia 2022 pełne są wielkich filmowych premier. „Johnny”, „Zołza” czy „Bilet do raju” – kinowy repertuar jest stale uzupełniany.

 

Dom Kultury w Wolbromiu – kabarety

Wolbromska placówka regularnie organizuje komediowe widowiska. Jacy artyści wystąpią w najbliższym czasie na scenie Domu Kultury w Wolbromiu? Kabarety, które przyciągają tłumy zainteresowanych, to m.in. grupa Ani Mru-Mru. Bilety na grudniowy występ aktorów dostępne są do kupienia drogą elektroniczną.

 

Fani kultowych programów komediowych docenią także pozostałe wydarzenia, które odbędą się w przyszłym roku w Domu Kultury w Wolbromiu. Kabaretem, cieszącym się niezmienną od lat popularnością, jest również grupa CZESUAF, która zaprezentuje widowni swój nowy program pod tytułem „Skandal!”. Artyści wystąpią na wolbromskiej scenie w kwietniu 2023 roku. Bilety na spektakl nabyć można w sprzedaży online lub w stacjonarnie na terenie obiektu.

 

Jakie eventy dla najmłodszych organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia dla dzieci

Na terenie obiektu działają również różnorodne sekcje, skupiające m.in. młodych miłośników robotyki. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw architektury, programowania lub inżynierii. Jak zapewniają organizatorzy, warsztaty te przygotowują młodych uczestników do zawodów przyszłości.

 

Jakie zajęcia artystyczne organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia plastyczne dedykowane są dzieciom w wieku 5-15 lat. Młodsi uczestnicy skupiają się na zabawach, które rozwijają ich kreatywność i zdolności manualne. Młodzież bierze z kolei udział w kursie z rysunku i malarstwa.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury w Wolbromiu?
Obiekt położony jest w mieście Wolbrom w województwie małopolskim. Na terenie placówki znajduje się przestronny parking z wydzieloną strefą dla osób niepełnosprawnych. Co ważne, do budynku można wejść z psem asystującym.
Jakie eventy odbyły się w Domu Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia i koncerty
Na terenie obiektu regularnie odbywają się różnorodne eventy i imprezy muzyczne. Największym zainteresowaniem gości cieszą się koncerty, spektakle kabaretowe oraz warsztaty.
Kiedy został utworzony Dom Kultury w Wolbromiu?
Dom Kultury w Wolbromiu powstał w latach 70. ubiegłego wieku. Obecnie instytucja skupia się na upowszechnianiu kultury oraz dziedzictwa miasta i gminy Wolbrom.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn