Dom Kultury Wolbrom

Dom Kultury Wolbrom

Wolbromska placówka powstała ponad 40 lat temu, obierając za cel promowanie m.in. kultury lokalnej i walorów turystycznych regionu. Obiekt położony jest w województwie małopolskim w niewielkim mieście Wolbrom.

 

Jakie eventy najbardziej rozsławiły placówkę? Wydarzeniami, które przyciągają najwięcej zainteresowanych, są m.in. warsztaty tematyczne, premiery kinowe, koncerty i występy kabaretowe. Instytucja prowadzi dodatkowo Uniwersytet Trzeciego Wieku.

 

Dom Kultury w Wolbromiu – wydarzenia 2022

Jacy muzycy odwiedzą w tym roku Dom Kultury w Wolbromiu? Bilety na występ Kaśki Sochackiej cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. W ostatnim czasie skład zespołu artystki powiększył się – do grupy dołączył Olek Świerkot, polski producent muzyczny. Gwiazdy zaprezentują koncertowe wersje znanych albumów. Jak zapewniają organizatorzy, widownia powinna przygotować się także na liczne niespodzianki.

 

Fani kinowych seansów docenią również eventy, organizowane przez Dom Kultury w Wolbromiu. Wydarzenia 2022 pełne są wielkich filmowych premier. „Johnny”, „Zołza” czy „Bilet do raju” – kinowy repertuar jest stale uzupełniany.

 

Dom Kultury w Wolbromiu – kabarety

Wolbromska placówka regularnie organizuje komediowe widowiska. Jacy artyści wystąpią w najbliższym czasie na scenie Domu Kultury w Wolbromiu? Kabarety, które przyciągają tłumy zainteresowanych, to m.in. grupa Ani Mru-Mru. Bilety na grudniowy występ aktorów dostępne są do kupienia drogą elektroniczną.

 

Fani kultowych programów komediowych docenią także pozostałe wydarzenia, które odbędą się w przyszłym roku w Domu Kultury w Wolbromiu. Kabaretem, cieszącym się niezmienną od lat popularnością, jest również grupa CZESUAF, która zaprezentuje widowni swój nowy program pod tytułem „Skandal!”. Artyści wystąpią na wolbromskiej scenie w kwietniu 2023 roku. Bilety na spektakl nabyć można w sprzedaży online lub w stacjonarnie na terenie obiektu.

 

Jakie eventy dla najmłodszych organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia dla dzieci

Na terenie obiektu działają również różnorodne sekcje, skupiające m.in. młodych miłośników robotyki. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw architektury, programowania lub inżynierii. Jak zapewniają organizatorzy, warsztaty te przygotowują młodych uczestników do zawodów przyszłości.

 

Jakie zajęcia artystyczne organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia plastyczne dedykowane są dzieciom w wieku 5-15 lat. Młodsi uczestnicy skupiają się na zabawach, które rozwijają ich kreatywność i zdolności manualne. Młodzież bierze z kolei udział w kursie z rysunku i malarstwa.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Dom Kultury w Wolbromiu?
    Obiekt położony jest w mieście Wolbrom w województwie małopolskim. Na terenie placówki znajduje się przestronny parking z wydzieloną strefą dla osób niepełnosprawnych. Co ważne, do budynku można wejść z psem asystującym.

  • Jakie eventy odbyły się w Domu Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia i koncerty
    Na terenie obiektu regularnie odbywają się różnorodne eventy i imprezy muzyczne. Największym zainteresowaniem gości cieszą się koncerty, spektakle kabaretowe oraz warsztaty.

  • Kiedy został utworzony Dom Kultury w Wolbromiu?
    Dom Kultury w Wolbromiu powstał w latach 70. ubiegłego wieku. Obecnie instytucja skupia się na upowszechnianiu kultury oraz dziedzictwa miasta i gminy Wolbrom.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dom Kultury Wolbrom
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Leśna 2
32-340 Wolbrom

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/