Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Dom Kultury Wolbrom

Dom Kultury Wolbrom

Wolbrom, Leśna 2
Dom Kultury WolbromOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wolbromska placówka powstała ponad 40 lat temu, obierając za cel promowanie m.in. kultury lokalnej i walorów turystycznych regionu. Obiekt położony jest w województwie małopolskim w niewielkim mieście Wolbrom.

Jakie eventy najbardziej rozsławiły placówkę? Wydarzeniami, które przyciągają najwięcej zainteresowanych, są m.in. warsztaty tematyczne, premiery kinowe, koncerty i występy kabaretowe. Instytucja prowadzi dodatkowo Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Dom Kultury w Wolbromiu – kabarety

Wolbromska placówka regularnie organizuje komediowe widowiska. Artyści, którzy przyciągnęli tłumy zainteresowanych, to m.in. grupa Ani Mru-Mru. 

Fani kultowych programów komediowych docenili także inne wydarzenia, które odbyły się w Domu Kultury w Wolbromiu. Kabaretem, cieszącym się niezmienną od lat popularnością, jest również grupa CZESUAF, która zaprezentowała widowni swój nowy program pod tytułem "Skandal!".

Jakie eventy dla najmłodszych organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia dla dzieci

Na terenie obiektu działają również różnorodne sekcje, skupiające m.in. młodych miłośników robotyki. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw architektury, programowania lub inżynierii. Jak zapewniają organizatorzy, warsztaty te przygotowują młodych uczestników do zawodów przyszłości.

Jakie zajęcia artystyczne organizuje Dom Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia plastyczne dedykowane są dzieciom w wieku 5-15 lat. Młodsi uczestnicy skupiają się na zabawach, które rozwijają ich kreatywność i zdolności manualne. Młodzież bierze z kolei udział w kursie z rysunku i malarstwa.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury w Wolbromiu?
Obiekt położony jest w mieście Wolbrom w województwie małopolskim. Na terenie placówki znajduje się przestronny parking z wydzieloną strefą dla osób niepełnosprawnych. Co ważne, do budynku można wejść z psem asystującym.
Jakie eventy odbyły się w Domu Kultury w Wolbromiu? Wydarzenia i koncerty
Na terenie obiektu regularnie odbywają się różnorodne eventy i imprezy muzyczne. Największym zainteresowaniem gości cieszą się koncerty, spektakle kabaretowe oraz warsztaty.
Kiedy został utworzony Dom Kultury w Wolbromiu?
Dom Kultury w Wolbromiu powstał w latach 70. ubiegłego wieku. Obecnie instytucja skupia się na upowszechnianiu kultury oraz dziedzictwa miasta i gminy Wolbrom.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też