Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Dom Kultury Knurów Szczygłowice

Dom Kultury Knurów Szczygłowice

Knurów, Górnicza 1
Dom Kultury Knurów SzczygłowiceOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Knurów  mieści się przy ul. Górniczej 1 w jednej z dzielnic miasta Knurów – Szczygłowicach. Obiekt ten jest najważniejszą i najprężniej działającą jednostką kulturalną miasta i regionu. Przyjazna, niemal rodzinna atmosfera tego miejsca, jak również szeroka oferta zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rozrywkowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, budzi zainteresowanie i przyciąga uwagę lokalnych mieszkańców.  Jednym z większych osiągnięć Domu Kultury w Knurowie jest prowadzony z powodzeniem od 1995 roku zespół folklorystyczny Wrazidloki im. Czesława Jasicy.

Dom Kultury Knurów repertuar

Na bogaty repertuar Domu Kultury Knurów składają się wyjątkowe spektakle teatralne, koncerty, spotkania z ludźmi świata nauki i sztuki, a także zajęcia edukacyjne i warsztaty. Na scenie Domu Kultury w Knurowie wystąpili już: Anna Maria Jopek, Kabaret Ani Mru Mru, John Porter i inni.

Dom Kultury Knurów Bilety

Bilety na wydarzenia w Domu Kultury Knurów dostępne w serwisie eBilet.pl – szybka i bezpieczna transakcja, sprawdź już teraz!

Wydarzenia

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też