Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghrzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Centrum Kultury w Żyrardowie

Centrum Kultury w Żyrardowie

Żyrardów, Plac Jana Pawła II 3
Centrum Kultury w ŻyrardowieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury w Żyrardowie to placówka oświatowa, zajmująca się nie tylko szeroko pojętą edukacją kulturalną i organizacją wszelkich wydarzeń kulturalnych. To główna instytucja kultury w Żyrardowie. Obiekt został wyposażony w Salę Widowiskową, która jest w stanie pomieścić ponad 400 osób. Sala posiada odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie koncertów, spektakli, widowisk kabaretowych, wszelkich pokazów oraz wystaw.

Odbywające się w placówce oświatowej wydarzenia kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta. Świadczy o tym ilość sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Centrum Kultury w Żyrardowie koncerty to występy i pokazy artystów reprezentujących różne dziedziny rozrywki, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Centrum Kultury w Żyrardowie – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Centrum Kultury w Żyrardowie, to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia teatralne, koncerty i widowiska komediowe z udziałem znanych i lubianych artystów.

Dlaczego warto odwiedzić Centrum Kultury w Żyrardowie? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, gwarantują sporą dawkę niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku, a każda osoba zainteresowana taką rozrywką z pewnością znajdzie tam coś w sam raz dla siebie. Na scenie Centrum Kultury w Żyrardowie wystąpili m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Smile.

Swoje stand-upowe show zaprezentowali tu również m.in. Piotr Bałtroczyk, Kacper Ruciński oraz Katarzyna Piasecka. Centrum Kultury w Żyrardowie słynie również z organizacji spektakli teatralnych. Odbyły się tu takie pokazy kulturalne, jak m.in. "Rubinowe Gody", "Babski przekręt", "La Bombe" oraz "A mi to rybka!". W ramach popularnej trasy Wielkomiejski Tour, swoje muzyczne show zaprezentował tu nie kto inny, jak Dawid Podsiadło.

Centrum Kultury w Żyrardowie – bilety

Nadchodzące wydarzenia, mające miejsce w Centrum Kultury w Żyrardowie są niezwykle zróżnicowane – uwzględniają szeroką gamę występów i widowisk muzycznych, teatralnych i komediowych, które z pewnością zbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, docenianych przez widzów w każdym wieku.

Centrum Kultury w Żyrardowie jest naprawdę interesującym pod względem rozrywkowym miejscem na mapie województwa mazowieckiego, oferującym rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury, niezależnie od wieku. Fanom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych, organizowanych cyklicznie w tej placówce.

Na organizowanych przez Centrum Kultury w Żyrardowie koncertach nie brakuje licznie zgromadzonych zainteresowanych. Te niezwykle ciekawe koncerty, kabarety oraz spektakle teatralne to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Centrum Kultury w Żyrardowie, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury w Żyrardowie?
Centrum Kultury w Żyrardowie znajduje się przy na Placu Jana Pawła II 3.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury w Żyrardowie?
W obiekcie wystąpili, m.in. Dawid Podsiadło, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni, Kacper Ruciński, Andrzej Poniedzielski czy Mateusz Socha.
Kiedy został otworzony Centrum Kultury w Żyrardowie?
Znane dzisiaj jako Centrum Kultury w Żyrardowie powstało w 1913 roku jako tzw. "Ludowiec".

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też