Centrum Kultury Browar B

Centrum Kultury Browar B

Dzisiejsze Centrum Kultury Browar B mieści się w dawnym obiekcie Browaru Bojańczyków, w kompleksie powstałym u zbiegu ulic Łęgskiej i Bechiego. Celem było przywrócenie mu dawnej świetności i podkreślenie niezwykłego charakteru architektonicznego przez rozbudowę i przebudowę. Proces pozyskiwania środków na ten cel był trudny, ale zakończył się sukcesem. I tak oficjalne otwarcie nastąpiło 16 maja 2014 roku.

Centrum Kultury Browar B organizuje wydarzenia na terenie kilku obiektów, które tworzą cały zespół. Jest to klub Stara Remiza, Zazamcze i Łęg. Z uwagi na duże zaplecze jakim dysponuje placówka, organizacja wydarzeń w Centrum Kultury Browar jest możliwa na naprawdę wysokim poziomie.

Dzisiaj organizowane przez Centrum Kultury Browar B koncerty czy wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest ich tak dużo, że każdy zwolennik sztuki i rozrywki w dowolnej postaci na pewno znajdzie tu coś dla siebie! Biletów na koncerty czy spektakle nie zabraknie, bo szybko i wygodnie zamówisz je online.

Centrum Kultury Browar B – wydarzenia

Zastanawiasz się, jakie wydarzenia mają miejsce w Centrum Kultury Browar B? To przede wszystkim koncerty, ale też kabarety oraz wystawy. Na terenie obiektu działa też wiele sekcji, do których mogą zapisać się dzieci, młodzież oraz dorośli. Wydarzenia Centrum Kultury Browar B to np.: artdekoracje, ceramika, tkactwo, origami, dźwiękoplastyka, techniki eksperymentalne i wiele innych.

Wystawy w Centrum Kultury Browar B

W myśl pobudzania kreatywności, wyobraźni, zaspokajania ciekawości świata, ale też poznawania sztuki z wielu różnych perspektyw, w Centrum Kultury Browar B organizowane są wystawy. Odwiedzający mogą oglądać je w kilku galeriach:

 • Migawka,
 • Beczkownia,
 • Fermentownia,
 • Suszarnia,

Wśród aktualnych wystaw są „Fotografia nieoczywista – niewidzialny świat”, „Iluminacje” czy „Agro-art Gołaszewo 2022”.

Centrum Kultury Browar B – koncerty

Co jeszcze organizuje Centrum Kultury Browar B? Koncerty, które tu się odbywają cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników dobrej muzyki – różnych gatunków. Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 Centrum Kultury Browar B jest koncert Lao Che, koncert „Wiosennie” w wykonaniu Tomka Lewandowskiego czy Majówka na Dziedzińcu. Bilety do nabycia w Centrum Kultury Browar B lub online na eBilet.pl.

Centrum Kultury Browar B – bilety

Chcesz kupić bilety na koncerty w Centrum Kultury Browar B? Warto zrobić to z wyprzedzeniem, ponieważ każda tego typu impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdź już teraz wydarzenia 2022 Centrum Kultury Browar B i jeśli znajdziesz event, który Cię zainteresuje, to kup online bilety na koncerty lub odwiedź osobiście punkt sprzedaży. 

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Centrum Kultury Browar B?
  Centrum Kultury Browar B mieści się przy ulicy Łęgskiej 28, 87-800 Włocławek. Z ośrodkiem możesz skontaktować się osobiście pod wskazanym adresem, jak również mailowo: sekretariat@ckbb.pl czy telefonicznie: 54 427 02 30.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kultury Browar B?
  Koncerty w tym Fisza Emade Tworzywo czy Marcin Sokołowski, wieczór z bardem, konkursy na stroiki i palmy wielkanocne, wystawy fotograficzne, spektakle i kabarety.

 • Kiedy został utworzony Centrum Kultury Browar B?
  Centrum Kultury Browar B powstało w 2013 roku z połączenia dwóch ośrodków: Włocławskiego Centrum Kultury oraz Włocławskiego Ośrodka Edukacji i Promocji Kultury. W ten sposób powstała zupełnie nowa placówka.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kultury Browar B
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Łęgska 28
87-800 Włocławek

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/