Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Boiska przy ul. Maratońskiej

Boiska przy ul. Maratońskiej

Jarocin, Maratońśka 29
Boiska przy ul. MaratońskiejOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jarocin to miasto w województwie wielkopolskim, położone około 46 km na północny zachód od Kalisza. Ta niezwykle malownicza miejscowość w swoich granicach ma wiele zabytków takich jak: Spichlerz, Kościół pw. św. Marcina z 1610 roku czy ratusz wzniesiony w latach 1799–1804. Wśród innych, budzących zainteresowanie zabytków, warto wymienić także neogotycki Pałac Radolińskich, skarbczyk w parku pałacowym, ruiny gotyckiego kościoła pw. św. Ducha, park krajobrazowy czy kościół poewangelicki pw. św. Jerzego.

Najciekawsze wydarzenia jednak organizowane są na boiskach przy ul. Maratońskiej. To właśnie tutaj odbywają się liczne wydarzenia sportowe i nie tylko. To miejsce jest również lokalnym centrum kultury – organizowane na boiskach przy ul. Maratońskiej wydarzenia to także koncerty i festiwale.

Boiska przy ul. Maratońskiej – wydarzenia

Największą sławą cieszą się organizowane na Boiskach przy ul. Maratońskiej koncerty. Jednym z największych i najważniejszych wydarzeń, które mają tutaj miejsce jest najbardziej znany festiwal Sounds Of Freedom. SOF 2022 to czwarta edycja tego niesamowitego eventu. To właśnie wtedy Jarocin zmienia się w stolicę muzyki klubowej. Ogromna scena, energetyczne sety serwowane przez plejadę DJ-ów, oszałamiające efekty pirotechniczne i laserowe, pokazy robotów LED oraz taneczne show – to wszystko i wiele więcej tylko w Jarocinie. W 2022 roku na jarocińskiej scenie festiwalu Sounds Of Freedom zagościli między innymi: Yomanda, Peran Van Dijk, Hazel & Drum [live act], Marc Van Linden, Matys, CJ Stone, Bueno Clinic, WAJS, Irvin, Midnight, White.

Nie dziwi więc, że już rok później odbyła się kolejna edycja tego niesamowitego festiwalu. Ta edycja była po prostu przełomowa! Pierwszy raz w historii tego wydarzenia pojawiło się na scenie aż czterech zagranicznych artystów światowej sławy, ponadto aż dziesięć DJ-skich debiutów. Agnieszka Chylińska, Nosowska, T.Love, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Oddział Zamknięty, Proletaryat, Kult, Dżem, Emma Hewitt, Ben Gold, Johan Gielen, 4 Strings, Skytech, Matt Bukovski, Matys, Quiz, David Biller, Roobs, Mosquito – a to tylko część fantastycznego line-up’u. 

Boiska przy ul. Maratońskiej – koncerty

Ale to oczywiście nie koniec! Jarociński festiwal zdaje się nie mieć końca i już teraz możemy zagwarantować kontynuację tej wspaniałej tradycji. Najlepsza polska muzyka, niepowtarzalna atmosfera i wreszcie kultowe miejsce, w którym pierwsze kroki nierzadko stawiają legendy. Artyści i artystki z kręgu polskiego rocka, punk rocka i muzyki alternatywnej wspólnie z wielopokoleniową publicznością spotkają się, by razem stworzyć kolejną edycję kultowego festiwalu.

Tym razem to także liczne wydarzenia organizowane przez lokalne instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe, w tym między innymi Jarocińskie Rytmy Młodych w miejscowym amfiteatrze i spotkania z artystami.

Boiska przy ul. Maratońskiej – bilety

Oferowane przez Boiska przy ul. Maratońskiej bilety występują w bardzo zróżnicowanych cenach. Bilety na wydarzenia dostępne są do zakupu on-line poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń i ponadczasowych wspomnień. Zachęcamy też do sprawdzania na bieżąco oficjalnych stron internetowych Jarocina i boisk przy ul. Maratońskiej, żeby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Daj się ponieść niezwykłym emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajdują się Boiska przy ul. Maratońskiej?
Boiska przy ul. Maratońskiej znajdują się pod adresem Maratońska 29, Jarocin.
Jakie wydarzenia odbywają się na Boiskach przy ul. Maratońskiej?
W boiskach przy ul. Maratońskiej odbywają się najczęściej wydarzenia sportowe, ale także festiwale i koncerty.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też