Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasarzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Jarociński Ośrodek Kultury

Jarociński Ośrodek Kultury

Jarocin, Festiwalu Muzyki Rockowej 1
Jarociński Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jarociński Ośrodek Kultury to obiekt, w którym działalność prowadzi wiele klubów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. To miejsce spotkań lokalnej społeczności, ale nie tylko, bo na wydarzenia w Jarocińskim Ośrodku Kultury przybywają również osoby z oddalonych miejscowości.

Działalność Jarocińskiego Ośrodka Kultury jest nierozerwalnie związania z działalnością miejskiej biblioteki oraz funkcjonujących przy nich klubów seniora, dyskusyjnego, książkowego, Magicznych Nożyczek. Znajduje się tu także Punkt Informacji Turystycznej.

Jarociński Ośrodek Kultury – wydarzenia

Jarociński Ośrodek Kultury prowadzi zajęcia dla osób w każdym wieku, a w ostatnim czasie poszerzył swoją działalność o zajęcia dla Ukraińców. Mogą oni tutaj nauczyć się języka polskiego i zintegrować z lokalną społecznością.

JOK Jarocin to ciekawe wydarzenia dla każdego. Warto na bieżąco śledzić to, co dzieje się w Jarocińskim Ośrodku Kultury, a na planowane eventy z odpowiednim wyprzedzeniem rezerwować miejsca. Bilety na koncerty sprzedają się w mgnieniu oka! Szczególnie, gdy sprzedaż jest prowadzona także online na platformie eBilet.pl.

Planowane przez Jarociński Ośrodek Kultury wydarzenia 2022 to m.in.:

  • Mikołaj Grynberg – spotkanie autorskie poprzedzone projekcją filmu,
  • Michał Bajor „Kolor Cafe”,
  • Antoni Syrek-Dąbrowski,
  • Kabaret Młodych Panów.

Jarociński Ośrodek Kultury – koncerty

Koncerty w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbywają się regularnie. W styczniu odbył się tu koncert finałowy WOŚP, a wcześniej także występy z okazji święta Babci i Dziadka. Na scenie można podziwiać nie tylko lokalnych artystów w każdym wieku, ale też gwiazdy polskiej estrady. Interesujące są też inne koncerty. Jarociński Ośrodek Kultury zaprasza na autorskie występy, w tym recital pieśni inspirowanych powstaniem wielkopolskim.

Jarociński Ośrodek Kultury i biblioteka

Z działalnością Jarocińskiego Ośrodka Kultury nierozerwalnie wiąże się także istnienie powojennej biblioteki – nowoczesnej, cyfrowej, z bogatymi księgozbiorami. Bilety w Jarocińskim Ośrodku Kultury są sprzedawane także na spotkania z autorami i innymi cenionymi twórcami czy działaczami literackimi.

Jarociński Ośrodek Kultury – bilety online

Chcesz wybrać się na wydarzenie w Jarocińskim Ośrodku Kultury? Informacje o sprzedaży biletów na koncerty i inne uzyskasz telefonicznie pod numerem 62 747 30 02, w JOK oraz online na stronie eBilety.pl.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Jarociński Ośrodek Kultury?
Jarociński Ośrodek Kultury mieści się w Jarocinie, przy placu Festiwalu Muzyki Rockowej 1.
Jakie wydarzenia odbyły się w Jarocińskim Ośrodku Kultury?
Jarociński Ośrodek Kultury – wydarzenia, które organizuje są długo wspominane. Do najciekawszych należy występ Sławka Uniatowskiego w 2021 roku oraz koncert akustyczny Ani Wyszkoni w 2020 roku.
Kiedy został utworzony Jarociński Ośrodek Kultury?
Jarociński Ośrodek Kultury wywodzi się z bibliotek zakładanych w Wielkopolsce po to, aby zrekonstruować życie kulturalno-oświatowe i zwalczać analfabetyzm. Ich początki datuje się na 1945 rok, natomiast lata 90 przyniosły zmiany w strukturach organizacyjnych w Jarocińskim Ośrodku Kultury, który został podzielony na kilka filii i działa prężnie do dziś.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też