Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Barlinecki Ośrodek Kultury

Barlinecki Ośrodek Kultury

Barlinek, Podwale 9
Barlinecki Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Barlinecki Ośrodek Kultury to instytucja samorządowa, która prowadzi działalność skupioną na tworzeniu, ochronie i upowszechnianiu szeroko pojętej kultury. Na terenie obiektu odbywają się różnorodne wydarzenia, m.in. koncerty, występy komediowe typu stand-up oraz seanse filmowe.

Warto również dodać, że Barlinecki Ośrodek Kultury udostępnia gościom pokoje noclegowe. W ofercie placówki dostępnych jest 10 kwater, przeznaczonych nawet dla 6 osób. Pomieszczenia wyposażone są w telewizory.

Gospodarze zapewniają gościom także dostęp do pełnego węzła sanitarnego w pokojach i holach. Na terenie placówki funkcjonuje również klimatyzowana jadalnia, która pomieści 70 osób.

Co ważne, pokoje Barlineckiego Ośrodka Kultury przystosowane są do osób niepełnosprawnych.

Barlinecki Ośrodek Kultury – wydarzenia zamknięte

Firmy i organizacje bardzo chętnie korzystają z oferty Barlineckiego Ośrodka Kultury. Wydarzenia i eventy zamknięte odbywają się najczęściej w sali konferencyjnej, która pomieści nawet do 80 osób. Pomieszczenie wyposażone jest m.in. w flipchart, ekran, automatycznie sterowane rolety okienne i łącze internetowe. Co więcej, gospodarze organizują również dla gości poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.

Czym wyróżnia się sala widowiskowa, którą dysponuje Barlinecki Ośrodek Kultury? Wydarzenia firmowe, takie jak szkolenia czy warsztaty, organizowane są także w przestronnym pomieszczeniu widowiskowo-projekcyjnym. Sala wyposażona jest w 363 miejsca siedzące, zaplecze socjalne i dwie garderoby. Goście mogą skorzystać także z ekranu kinowego, aparatury projekcyjnej oraz rzutnika multimedialnego.

Barlinecki Ośrodek Kultury – koncerty

Jakie imprezy muzyczne zorganizował w ostatnich miesiącach Barlinecki Ośrodek Kultury? Koncerty, które spotkały się z dużym zainteresowaniem gości, to m.in. cykl eventów "Letnie wieczory muzyczne w Barlinku". Podczas wydarzenia wystąpili śpiewacy i instrumentaliści, którzy zaprezentowali widowni zarówno nowe, jak i starsze hity muzyczne. Warto dodać, że bilety na barlineckie imprezy dostępne są do kupienia drogą online.

BOK to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jakie jeszcze eventy odbyły się w Barlineckim Domu Kultury? Koncert zespołu Vendre przyciągnął tłumy gości, zarówno młodych miłośników muzyki elektronicznej, jak i osoby starsze.

Barlinecki Ośrodek Kultury – bilety na seanse filmowe

Na terenie obiektu funkcjonuje również kino Panorama, które proponuje różnorodne pozycje filmowe – w repertuarze znajdują się zarówno bajki i animacje, jak i horrory oraz thrillery. Bilety na spektakle dostępne są również w formie ulgowej.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Barlinecki Ośrodek Kultury?
Obiekt położony jest w mieście Barlinek w północno-zachodniej części Polski. Na terenie placówki znajduje się parking samochodowy, który przystosowany jest również dla osób z niepełnosprawnościami.
Jakie wydarzenia odbyły się w Barlineckim Ośrodku Kultury?
Stand-up’y i projekcje filmowe to tylko część z wydarzeń, które organizuje Barlinecki Ośrodek Kultury. Koncerty 2022 i imprezy muzyczne również cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości. W ostatnich miesiącach widownia miała okazję zobaczyć m.in. występy zespołów tanecznych.
Kiedy został utworzony Barlinecki Ośrodek Kultury?
Obiekt został wpisany do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Barlinek w 1994 roku. W strukturze placówki działa dodatkowo Muzeum Regionalne, Biblioteka Publiczna oraz Dom Kultury „Panorama”.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też