Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Arena Jaskółka Tarnów TOSiR

Arena Jaskółka Tarnów TOSiR

Tarnów, Traugutta 3B
Sprawdź wydarzenia
Arena Jaskółka Tarnów TOSiROpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Hala sportowo-widowiskowa Arena Jaskółka to miejsce wielu imprez sportowych oraz wydarzeń o charakterze kulturalnym i muzycznym. W centralnej części budynku znajduje się widownia zaprojektowana dla 5300 widzów. Obiekt posiada 4 317 miejsc siedzących na trybunach oraz możliwość ustawiania 1000 dodatkowych krzeseł na płcie areny. Na trybunach została wygospodarowana specjalna strefa VIP oraz miejsca dla dziennikarzy.

 

Na arenie znajdują się 2 ogromne tablice wyników oraz 4 telebimy o wymiarach 24 m2. Taka infrastruktura sprawia, że Arena Jaskółka zapewnia optymalne warunki do organizowania rozgrywek w randze mistrzowskie oraz dużych wydarzeń muzycznych lub rozrywkowych. Właścicielem budynku jest Gmina Miasta Tarnowa. Wśród partnerów ośrodka znajdują się TOZPN, Fundacja imienia Krystiana Popieli, ZDiK oraz REMONDIS. Dojazd do Areny Jaskółka ułatwia dogodna lokalizacja w pobliżu centrum Tarnowa.  Bilety na wydarzenia w Arenie Jaskółka można nabyć online i w wybranych punktach sprzedaży.

Arena Jaskółka – koncerty i wydarzenia

Arena Jaskółka to cały przekrój sportowych wydarzeń, muzycznych propozycji oraz imprez rozrywkowych. Na płycie hali odbywają się także imprezy okolicznościowe jak Mikołajki czy Walentynki oraz takie imprezy, jak Targi Ślubne, Konferencja Religijna czy Polska Noc Kabaretowa. W obiekcie odbył się również Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej, którego gwiazdą była Beata Kozidrak oraz Galowy Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląśk”. Tarnowska Hala gościła także Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów oraz Sanah w ramach trasy Kolońska i Szlugi. W Arenie wystąpił także gruziński balet narodowy Sukhshvili. 

 

Arena Jaskółka wydarzenia 2022 to także szereg imprez o charakterze sportowym. Na płycie Areny odbyły m.in.  Derby Azotowe Piłki Ręcznej, Turniej Piłki Nożnej Policji,  Halowa Liga Małych Orłów czy Knockout Boxing Night. Arena była także miejscem organizacji Mistrzostw Europy Karate Kyokushin 2022, które ściągnęły do Tarnowa najlepszych zawodników z całej Europy.

 

Arena Jaskółka– koncerty i wydarzenia 2022

Arena Jaskółka wydarzenia 2022 to przede wszystkim rodzime gwiazdy estrady. Na scenie areny odbył się koncerty Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, w ramach którego muzycy wykonali symfonicznie utwory, z  takich filmów jak Titanic, Król, Lew, Gladiator czy Piękna i Bestia. Gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak, która wraz z orkiestrą wykonała takie hity, jak „Rzeka marzeń”, „Myśli i słowa” czy „Biała Armia”. Scena była także miejscem koncertu artystki Sanah, która już niebawem znowu będzie gości w tarnowskiej Arenie.  W ubiegłym roku na scenie wystąpił m.in. Krzysztof Cugowski oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” w jubileuszowym koncercie z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Arena Jaskółka?
Arena Jaskółka znajduje się przy ul. Traugutta 3B w Tarnowie. Hala znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum. Dogodna lokalizacja zapewnia dobry dojazd z innych części miasta i województwa.
Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Jaskółka?
W Arenie Jaskółka odbywają się liczne imprezy sportowe i muzyczne, m.in. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin 2022, Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej oraz Polska Noc Kabaretowa. Bilety do na wydarzenia w Arenie Jaskółka można nabyć w punktach sprzedaży i online.
Kiedy wybudowana została Arena Jaskółka?
Arena Jaskółka została wybudowana w 2019 roku. Uroczyste otwarcie miało miejsce 30.11.2019 roku.

Fani lubią też

Zobacz też