Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Amfiteatr Morzyczyn

Amfiteatr Morzyczyn

Morzyczyn, Szczecińska 32
Amfiteatr MorzyczynOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Morzyczyn jest nowoczesnym obiektem, zlokalizowanym na samym skraju Jeziora Miedwie. Amfiteatr położony jest tuż przy plaży, dzięki czemu odwiedza go również sporo turystów. W okresie letnim odbywa się tu wiele niezapomnianych wydarzeń kulturalnych i koncertów, podczas których widzowie mają przyjemność zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów. Zarówno amfiteatr, jak i cała promenada, są miejscem organizacji wielu imprez kulturalnych i sportowych. 

Organizowane w Amfiteatrze Morzyczyn koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych oraz teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Harmonogram realizowanych tam inicjatyw zawiera szereg interesujących, dostarczających wielu pozytywnych wrażeń występów, które z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej, m.in. przez platformę eBilet.pl.

Amfiteatr Morzyczyn – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Amfiteatrze Morzyczyn to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są zarówno wydarzenia muzyczne, jak i widowiska kabaretowe. Dlaczego warto odwiedzić Amfiteatr Morzyczyn? Koncerty, które mają tu miejsce, zawsze cieszą się pełną frekwencją i niesłabnącym zainteresowaniem zgromadzonej tam publiczności. Świadczy o tym wysoka sprzedaż biletów. Błyskotliwy dowcip, przezabawne skecze i wszechobecna pozytywna atmosfera – przyciągają widzów w każdym wieku. Na scenie amfiteatru wystąpili m.in. Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Koń Polski.

Organizowane przez Amfiteatr Morzyczyn wydarzenia muzyczne to występy artystów, znanych i lubianych przez publiczność w każdym wieku. Koncerty dostarczają mnóstwa pozytywnych emocji i masę niezapomnianych wrażeń. Eventy te stanowią gwarancję dobrej zabawy, o której nie sposób szybko zapomnieć. Na scenie obiektu swoje utwory zaprezentowali m.in. Krzysztof Krawczyk, Dwa Sławy, KĘKĘ, Paluch, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Paweł Domagała, Lady Pank czy zespół Kombi. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń, mających miejsce w Amfiteatrze Morzyczyn, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i m.in. na eBilet.pl.

Amfiteatr Morzyczyn – koncerty

Amfiteatr Morzyczyn to niezwykle wyjątkowe miejsce nie tylko dla mieszkańców, ale i turystów, którzy chętnie wybierają Jezioro Miedwie na miejsce odpoczynku. Obiekt słynie z organizacji zapadających w pamięć koncertów, które cieszą się niesłabnącą aprobatą publiczności. Miłośnicy muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością znajdą tu propozycje eventów, które doskonale odzwierciedlą ich oczekiwania. Nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Amfiteatr Morzyczyn, to zróżnicowane eventy kulturalne, pełne niespodzianek w postaci wyjątkowych występów gwiazd, uwielbianych przez publiczność.

Na organizowanych przez Amfiteatr Morzyczyn kabaretach i wydarzeniach kulturalnych widać tłumy widzów, a coroczny harmonogram za każdym razem cieszy się dużą popularnością wśród publiczności. Nadchodzące eventy to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Amfiteatr Morzyczyn. Bilety na poszczególne atrakcje dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Morzyczyn?
Amfiteatr Morzyczyn znajduje się przy ul. Szczecińskiej 32.
Jakie wydarzenia odbywają się w Amfiteatrze Morzyczyn?
W obiekcie miały miejsce występy takich artystów jak m.in. Kabaret Nowaki, Paweł Domagała, Tymek, Bartosz Zalewski czy Sobel.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też