Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Aleja Bielany

Aleja Bielany

Bielany Wrocławskie, Czekoladowa 7/9
Aleja BielanyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Aleja Bielany, funkcjonująca do 2015 roku jako Park Handlowy Bielany, to zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich przy granicy z Wrocławiem nowoczesne centrum handlowe, które oferuje bogatą gamę atrakcji dla wszystkich odwiedzających. Na przestrzeni lat Aleja Bielany była kilkukrotnie rozbudowywana i modernizowana – obecnie obejmuje ponad 180 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na 170 tys. m2 powierzchni całkowitej. Dlaczego warto przekonać się osobiście, jakie atrakcje zapewnia Aleja Bielany? Wydarzenia, które mają tu miejsce, z pewnością docenią nie tylko miłośnicy zakupów.

Aleja Bielany – jeden z największych centrów handlowych w Polsce

Odwiedzający Aleję Bielany mogą tu znaleźć zarówno popularne marki międzynarodowe, jak i rodzime polskie firmy. Bogata oferta obejmuje odzież, obuwie, elektronikę, akcesoria, kosmetyki, a także artykuły gospodarstwa domowego. Centrum handlowe Aleja Bielany zachwyca swoim nowoczesnym designem oraz przestronnym układem, co sprawia, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

Na terenie centrum handlowego funkcjonuje również kino, co pozwala na spędzenie miłego wieczoru z najnowszymi produkcjami filmowymi. Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę rozrywki, w której dzieci mogą bawić się i spędzić czas aktywnie. Aleja Bielany nie zapomina również o potrzebach klientów, którzy cenią sobie smaczne jedzenie oraz chwilę relaksu. Na miejscu dostępnych jest wiele restauracji, kawiarni i barów, w których można skosztować różnorodnych dań kuchni światowej oraz tradycyjnych polskich przysmaków.

Oprócz bogatej oferty handlowej i gastronomicznej, centrum stawia również na organizację wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Regularnie odbywają się tu pokazy mody, koncerty, wystawy i inne atrakcje, które przyciągają zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów.

Aleja Bielany – wydarzenia dla dzieci

Jakie zorganizowane na terenie centrum handlowego Aleja Bielany wydarzenia cieszyły się największą popularnością odwiedzających? Jednym z nich była wyczekiwana przez dzieci wystawa „Kosmopark” we wrocławskiej Alei Bielany, składająca się z ponad 40 stref o tematyce kosmicznej z różnymi atrakcjami. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, dzieci mogły doświadczyć wyzwań związanych z byciem astronautą i dowiedzieć się o satelitach, pierwszej osobie na Księżycu, rakietach, skafandrach kosmicznych i kosmicznym jedzeniu.

Wśród interaktywnych zajęć, zaplanowanych przez organizatorów, warto wymienić m.in. odkrywanie Układu Słonecznego za pośrednictwem ekranów dotykowych, chodzenie po Jowiszu w specjalnych butach i łączenie się z Międzynarodową Stacją Kosmiczną.

Aleja Bielany promuje modę

W dniach 13-14 lutego 2016 r. w Alei Bielany odbyły się walentynkowe targi mody Aleja Projektantów. Wydarzenie miało na celu pokaz wyjątkowych prezentów walentynkowych, wykonanych przez polskich artystów i projektantów. Odwiedzający mogą znaleźć tam odzież, biżuterię, akcesoria i nie tylko – wystawiany asortyment był skierowany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Targi oferowały również odzież dziecięcą, skupiających się na miniaturowych wersjach ubrań dla dorosłych, wykonanych z naturalnych i przyjaznych tkanin.

Aleja Bielany – bilety

Aleja Bielany to nowoczesne i atrakcyjne centrum handlowe nieopodal Wrocławia, które zapewnia szeroki wybór sklepów, rozrywkę, smaczne jedzenie oraz możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze. To idealne miejsce zarówno na codzienne zakupy, jak i na miłe spędzenie czasu wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Planujesz wziąć udział w wydarzeniach, mających miejsce w centrum handlowym Aleja Bielany? Bilety na nadchodzące wydarzenia, znajdziesz m.in. na portalu eBilet.pl oraz stronie kina Helios, które również ma siedzibę w Bielanach Wrocławskich.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aleja Bielany?
Aleja Bielany znajdują się na Bielanach Wrocławskich. Miejsce to jest skomunikowane z centrum miasta przy pomocy licznych podmiejskich linii autobusowych. Centrum handlowe zapewnia również duży parking dla zmotoryzowanych gości.
Jakie wydarzenia odbywają się w Alei Bielany?
Odbywające się w centrum handlowym Aleja Bielany wydarzenia to m.in. wystawy i spotkania, skierowane zarówno do starszych, jak i najmłodszych klientów.
Kiedy zostały otworzone Aleja Bielany?
Aleja Bielany powstała w 2015 roku wskutek przekształcenia dotychczasowego Parku Handlowego Bielany. Pierwsze punkty otworzyły swoją działalność jesienią 1998 roku – od tego czasu obiekt przeszedł liczne modernizacje.

Fani lubią też

Zobacz też