Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Vaultboy

Vaultboy

VaultboyOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Pochodzący z Jacksonville na Florydzie – vaultboy, jest piosenkarzem i autorem tekstów, który po raz pierwszy zaczął eksperymentować z muzyką w szkole średniej i od tego czasu doskonali oraz rozwija swoje umiejętności. Jego pseudonim artystyczny oddaje hołd swojemu zamiłowaniu do gier wideo, a w szczególności do serii Fallout.  

Odkąd zaczął publikować własne utwory na początku 2021 roku, vaultboy zgromadził ponad 2 miliony obserwujących na platformach społecznościowych, a na Spotify gromadzi miesięcznie 5,6 miliona słuchaczy.  Ma na swoim koncie wiele viralowych hitów, w tym opublikowany oryginalny 30-sekundowy klip "everything sucks" na TikToku, który został następnie wykorzystany w treściach generujących ponad 320 milionów wyświetleń i stworzył podwaliny pod światowy sukces płyty, liczącej obecnie ponad 250 milionów streamów i wyświetleń wideo.  

vaultboy wydał swoją debiutancką EP-kę, zatytułowaną własnym pseudonimem, na początku 2022 roku, która zawierała przebój "everything sucks", a następnie w listopadzie tego samego roku wydał swoją drugą EP-kę "this is what i get". Po supportowaniu Nightly i New Hope Club w 2022 roku, vaultboy wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej w lutym 2023 roku. 

Zdjęcie dzięi uprzejmości Live Nation

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też