Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Yung Gravy

15.11.2024 Warszawa

Organizator: Charm Music

Sprawdź bilety
Yung GravyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Yung Gravy
piątek
15.11.2024
20:00

Yung Gravy

Warszawa, Praga Centrum

O wydarzeniu

Yung Gravy wystąpi w Warszawie w ramach trasy Grits & Gravy! Amerykański artysta zagra w warszawskim klubie Praga Centrum. Yung Gravy bilety na koncert już w sprzedaży.

Yung Gravy informacje

Yung Gravy, raper pochodzący z Minnesoty, odniósł sukces dzięki niepowtarzalnemu stylowi, w którym łączy trapowe beaty z funkowymi i soulowymi nagraniami oraz popowymi retro samplami z lat 50. Poprzez nieoczywiste połączenie stylów raper tworzy swój własny, unikatowy gatunek.

Utwory „Mr. Clean” i „1 Thot 2 Thot Red Thot Blue Thot” zagwarantowały mu kontrakt z wytwórnią Republic Records i zapewniły grono wiernych fanów. Raper zadebiutował albumem Sensational, wydanym w 2019 roku. Album był promowany podczas obszernej trasy koncertowej, podczas której gościnnie wystąpił bbno$. 

Jako singiel promujący trzeci studyjny album rapera – Marvelous, ukazał się utwór „Betty (Get Money)” [2022] Gravy wykorzystał w nim sample hitu Ricka Astleya „Never Gonna Give You Up”, a sam tytuł jest hołdem dla Betty White. W teledysku do Betty (Get Money), za którego reżyserię odpowiada Adriaan Kirchner, możemy zauważyć polską tancerkę – Klaudię Antos. Singiel ten szybko stał się jednym z najpopularniejszych kawałków w karierze Yung Gravy’ego i zapewnił mu miejsce na liście Billboard Hot 100. 

W sierpniu 2023 roku raper wydał swoją trzecią EP-kę - Baby Gravy III, wspólnie z bbno$, na której w 2023 roku znalazły się single „Goodness Gracious” i „You Need Jesus”. Pod koniec tego samego roku duet wydał singiel „No Way Jose”.

7 czerwca niespodziewanie ukazał się najnowszy utwór rapera “White Claw” w którym Yung Gravy połączył siły z legendarną artystką - Shanią Twain. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też