Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Grubson - 20 lat na scenie

Grubson - 20 lat na scenie

09.12.2024 Warszawa

Organizator: L2L - Live2Listen

Sprawdź bilety
Grubson - 20 lat na scenieBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

GRUBSON - 20 LAT NA SCENIE
poniedziałek
09.12.2024
19:00

GRUBSON - 20 LAT NA SCENIE

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Historia symbolicznej „Dwudziestki” się nie kończy - w odpowiedzi na liczne zapytania i prośby wracamy z koncertem jubileuszowym! Tym razem Grubson i zaproszeni przez niego goście pojawią się w Warszawie. Grubson 20 lat na scenie bilety na koncert już w sprzedaży.

 

  • Otwarcie bram: 18.00
  • Start: 19.00

Grubson informacje

Z czym słuchaczom kojarzy się Grubson? Z kapitalnymi występami na żywo i niespotykaną u nikogo innego energią, ale także z oddaniem Śląskowi, działaniem na rzecz lokalnej społeczności i trafnymi diagnozami ujętymi w tekstach jego ponadczasowych hitów. 

11 kwietnia 2024 katowicki Spodek był areną jedynego w swoim rodzaju rocznicowego koncertu artysty. „20 lat na scenie – coś więcej niż koncert” czyli święto muzyki i trwającej już dwie dekady muzycznej podróży Grubsona zebrało 8 tysięcy słuchaczy i morze wzruszających komentarzy. To było wyjątkowo mocne, emocjonalne przeżycie, zarówno dla artysty, jego gości oraz fanów. Popłynęła muzyka prosto z serca, na scenie wydarzyła się magia ponownych spotkań i występów z muzycznymi przyjaciółmi, podgrzewana euforią słuchaczy.

„Jak on to robi, że gra najlepsze koncerty hiphopowe w Polsce”? – zastanawiał się kilka lat temu Tomek Doksa, zapowiadając SoundClash, w którym Grubson zmierzył się z Krzysztofem Zalewskim. Od tamtej pory nic się nie zmieniło – koncerty śląskiego rapera i wokalisty to nadal absolutny top i grudniowe show w COS Torwar nie będzie wyjątkiem.

„20 lat na scenie – coś więcej niż koncert” to przede wszystkim kompletny przekrój twórczości Grubsona – od jego soundsystemowych początków, przez liczne projekty, które współtworzył, stając się człowiekiem-instytucją na polskiej scenie. Siła jego kariery to nie tylko liczba wydanych albumów, zdobytych złotych płyt czy wyprzedanych koncertów, ale także szczerość i empatia, dzięki którym zawsze potrafił zjednać sobie ludzi. „Nie sztuką jest być wśród ludzi, tylko zżyć się z ludźmi” – nawijał w „Starych śmieciach” z „Gatunku L” i trzeba przyznać, że zawsze identyfikował się z tą zasadą. Na przestrzeni bogatej kariery artysta współpracował z dziesiątkami artystów, z którymi stworzył nieśmiertelne klasyki. Część z nich na pewno wybrzmi w Warszawie. 

„Dzielę się muzyką. Mam to od dziecka. Odkąd pamiętam” – deklarował w napisanej wspólnie z Przemkiem Corso biografii „Na szczycie” Grubson. Jeśli chcecie, by podzielił się nią również z Wami, nie może Was zabraknąć 9 grudnia w COS Torwar. 

 

---------------------------------------------

Organizatorzy: L2L - Live2Listen, NewLiveMusic, Grubson

Patronat medialny: RMF MAXX

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też