Tomasz Szwed
Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed to autor kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta oraz autor scenariuszy i reżyserem spektakli muzycznych. Jego teksty pełne są trafnych obserwacji rzeczywistości, a także ciepła i dyskretnego humoru. Urodził się w 1951 roku w Pionkach.

Tomasz Szwed i rozwój kariery muzycznej

Tomasz Szwed jest jak domowe wino – z każdym rokiem coraz mocniejszy i bardziej zbalansowany w smaku! Jego koncerty cieszą się ogromnym powodzeniem – od Festiwalu w Mrągowie po kameralne recitale z towarzyszeniem gitary. Mówi się, iż jest twórcą słowiańskiej odmiany muzyki country. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk a także muzyka celtycka. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych.

 

Jego debiut muzyczny miał miejsce w 1978 roku, kiedy zdobył wyróżnienie na XV Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W latach 1979–1981 pracował wspólnie z grupą Tender, z którą stworzył nagrania dla Polskiego Radia, zrealizował dwa recitale TV, zdobył wyróżnienie na Festiwalu Polskiej Piosenki Opole w 1980 roku. Odbył te tournée po ZSRR, Czechosłowacji i RFN. Od roku 1983 przez pięć lat był solistą grupy Poker.

Tomasz Szwed Piknik Country 2022

Tomasz Szwed był gwiazdą XXXVII Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country&Folk w Mrągowie w 2018 roku, gdzie artysta obchodził jubileusz 40-lecia działalności scenicznej. W 2022 roku również wystąpi na mrągowskiej scenie. Piknik Country jest festiwalem, który co roku odbywa się w Mrągowie i skupia fanów tego typu muzyki.pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tomasz Szwed
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/