Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Artysta The Lumineers

The Lumineers

The LumineersOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zapraszamy na koncert online The Lumineers, który odbył się w ramach akcji #TogetherAtHome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu.

 

The Lumineers to amerykański zespół folk-rockowy pochodzący z New Jersey, założony został w 2005 roku przez Wesley'a Schultz'a i Jeremiah’a Fraites’a.

The Lumineers koncert online

Podczas koncertu online największe przeboje grupy grając na gitarze zaprezentował Wesley Schultz. Fani mogli się z nim komunikować za pomocą komentarzy. Wydarzenie online cieszyło się dużym uznaniem miłośników brzmień zespołu.

 

O zespole 

Po 5 latach nie mogąc poradzić sobie z wysokimi kosztami życia i wymogami sceny muzycznej wyjechali do Denver w Colorado. Tam muzycy rozpoczęli poszukiwania nowego członka zespołu, którym wkrótce została wiolonczelistka Neyla Pekárek.

 

Jako trio zaczęli grywać w klubie Meadowlark, miejscu znanym z gromadzenia utalentowanych młodych artystów. W tym czasie ukształtował się również styl muzyczny zespołu, który teraz można określić jako indie rock, folk.

 

Wiosną 2011 roku Christen Greene i David Meinert zobaczyli na Youtube nagranie na którym The Lumineers śpiewało swoją piosenkę „Ho Hey”. Menagerowie Onto Entertaiment pomogli zespołowi w nagraniu swojej pierwszej płyty. Sporą rzeszę fanów zespół zyskał dzięki użyciu ich utworu „Ho Hey” w znanym serialu stacji CW „Hart of Dixie”.

 

Ich pierwsza płyta została wydana 3 kwietnia 2012 roku przez wytwórnię Dualtone Records. Utwory zespołu w szybkim tempie zaczęły podbijać listy przebojów a płyta „The Lumineers” pokryła się podwójną platyną.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też