Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta The Driver Era

The Driver Era

The Driver EraOpisWydarzeniaThe Driver Era - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

W skład zespołu The Driver Era wchodzą Rocky i Ross Lynch. Wcześniej występowali pod nazwą R5. Zespół zdobył popularność swoim debiutanckim albumem The Driver Era "X". Na uwagę zasługuje fakt, jak bardzo młodzi artyści byli całkowicie zaangażowani w prace nad tym krążkiem. Samodzielnie stworzyli teksty do swoich utworów, są także autorami muzyki. Ponadto, stali się także producentami krążka. Jak widać mieli ogromny wpływ na wartość muzyczną albumu. Być może właśnie ten fakt pomógł im tak szybko uzyskać sukces medialny na całym świecie.

The Driver Era informacje o zespole 

Słuchacze szybko dostrzegli ich niepowtarzalny talent. Pośród pozytywnych recenzji pojawiają się głosy, że ich twórczość jest nieprzewidywalna, posiadają oryginalną stylistykę i nawiązują do romantycznego poszukiwania nowości oraz zawiera niezwykłe spektrum wszystkich emocji. Musicie przyznać, ze to całkiem intrygująca recenzja, zwłaszcza gdy mowa o tak młodym zespole. Kto wie, może rośnie nam zespół na miarę One Direction. Może dlatego warto zapoznać się z ich dziełami. Warto zacząć od ich kultowych piosenek takich jak: "Feel You Now" lub "Heaven Angel".

Muzyka The Driver Era klasyfikowana gatunkowo jest jako pop rock, choć zdaniem fanów można w niej odnaleźć znacznie więcej. To połączenie rockowego brzmienia, z romantycznym liryzmem. To kompilacja młodzieńczej wrażliwość z otwartością na piękno świata.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

The Driver Era - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi The Driver Era?

Miejscowości, w których The Driver Era wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też