Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Artysta Tamara Arciuch

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch OpisWydarzeniaTamara Arciuch - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Tamara Arciuch to urodzona w 1975 roku w Skierniewicach polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończyła w 1998 roku.

Rozwój kariery aktorskiej Tamary Arciuch

Debiut aktorski Tamary Arciuch miał miejsce w 1997 roku. Wcieliła się wtedy w rolę Heleny w spektaklu Aleksandra Fredry Pan Jowialski, który prezentowany był w Teatrze Ludowym w Krakowie. Z teatrem związana była w latach 1998–1999. W latach 2001–2008 związana była również z Teatrem Wybrzeże, w którym debiutowała 5 grudnia 1998 grą w przedstawieniu Biedermann i podpalacze w reżyserii Krzysztofa Babickiego. W 2002 roku Tamara Arciuch zadebiutowała również w roli Roxie Hart w musicalu Chicago na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni.

 

Pierwszy raz na dużym ekranie można było ją zobaczyć w 1997 roku w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy Młode wilki 1/2, wystąpiła wtedy jako Agata, koleżanka Ani. Zagrała postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w filmie Wojciecha Smarzowskiego Wesele.

 

Jej pierwszą dużą rolą w serialu było wcielenie się w postać Moniki Rozdrażewskiej w serialu Adam i Ewa. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu TVN Niania

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. CC-BY-SA 2.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Tamara Arciuch - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Tamara Arciuch ?

Miejscowości, w których Tamara Arciuch wystąpi w najbliższym czasie: Łódź.

Fani lubią też

Zobacz też