Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta Sons Of The East

Sons Of The East

Sons Of The EastOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Gustujesz w muzyce w typie indie-folk? Może potrzebujesz powiewu świeżości w swoich playlistach? Prezentujemy zespół Sons of the East, który podbija serca wielu słuchaczy, więc na pewno i twoja muzyczna dusza znajdzie w nich upragnione ukojenie. 

Sons Of The East - informacje o zespole

Sons Of The East to zespół pochodzący prosto z Sindey. Grupa w tym roku obchodzi swoje dwunaste urodziny, ponieważ została założona w 2011 roku i stanowi trzech członków: Nica Johnsona, Jacka Rollinsa oraz Dana Wallage. W sierpniu 2013 roku zaliczyli swój debiut z EP-ką i singlem "Come away", natomiast następną EP-kę wydali już w listopadzie 2015 roku o nazwie "Already gone". Trzecia i na razie ostatnia EPka ukazała się w 2019 roku, natomiast jej single to: "Nothing Comes Easy", "Silver Lining" oraz "It Must Be Luck".

 

Ciężko dokładnie porównać muzykę produkowaną przez Sons of the East z jakąś inną kapelą muzyczną, ponieważ produkują oni mieszankę muzyki o brzmieniu nowoczesnym wraz wyszukanymi nutami folkowymi. Dzięki udziału tak wielu instrumentów: pianina, organów, gitary, ale także tych rzadziej spotykanych jak banjo czy didgeridoo otrzymujemy muzykę o brzmieniu alternatywnym, ale równocześnie folkowym.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też