Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Michael W. Smith

Michael W. Smith

Michael W. SmithOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Michaela W. Smitha znają wszyscy. Jednak tylko nieliczni mieli wyjątkową okazję usłyszeć go na żywo, bo niełatwo dostać bilety na jego występ. Miliony wiernych słuchaczy muzyki Smitha przychodzi na koncerty, by doznać mocy dźwięków i ludzkiego głosu; by poczuć "koncertowego powera".

Michael W Smith

Kto nie zna Michaela W. Smitha? Nie sposób byłoby o nim nigdy nie słyszeć... Smith to przecież niekwestionowana gwiazda muzyki. Także jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej sceny muzycznej CCM. Zdobywca niezliczonej liczby nagród, w tym trzech nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award.

Dotychczas sprzedał ponad 18 milionów albumów. Ma na swoim koncie 14 złotych albumów i pięć platynowych. Jego utwory gościły zarówno na szczytach list przebojów muzyki CCM, jak i list Billboardu Hot 100, pokrywając się wielokrotnie platyną. Nagrał wiele hitów, które śpiewa cały świat; 32 z nich stały się absolutnymi "top of the top".

Amerykański artysta to niesamowity showman, który potrafi przeobrazić swój występ w niezwykle intensywne i spontaniczne spotkanie z publicznością, niezapomniane dla obu stron. Bliskość emocjonalnego kontaktu, tak dzisiaj potrzebna i jednocześnie tak rzadka, jest tym, co jednoczy coraz większe rzesze fanów twórczości Smitha.

Wielką wartością jego koncertów jest żywiołowość. Micheal W. Smith gra na ŻYWO w całym tego słowa znaczeniu: każdy jego występ jest kreowany od nowa; jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Każdy, kto miał szczęście chociaż raz w życiu uczestniczyć w koncercie tego wybitnego wokalisty wie, jak rzadko doświadcza się emocji artystycznych i przeżyć duchowych o takiej sile.

Na czym polega fenomen Smitha? Bez wątpienia na ogromnym talencie i pasji, jaką stanowi dla niego muzyka, ale
także na absolutnej wierze - w to, co robi i przede wszystkim w to, o czym śpiewa. Publiczność na całym świecie docenia walory artystyczne jego pełnych pasji występów; również przekaz, który jest skierowany zarówno do chrześcijan, jak i do wszystkich tych, dla których muzyka ujawnia pełnię swojej siły wówczas, kiedy niesie ze sobą mocne i wartościowe przesłanie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też