Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Karol Friz Wiśniewski

Karol Friz Wiśniewski

Karol Friz Wiśniewski OpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Karol „Friz” Wiśniewksi jest obecnie jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce i najbardziej wpływowym według magazyny Forbes. Ma ponad 4 milionowe grono subskrybentów, sklep z odzieżą i gadżetami. Jego działalność to również kursy dla początkujących twórców kanałów na YouTubie.

Roast Friza to wydarzenie w internecie o którym jest głośno

Wydarzeniem online, o którym dużo ostatnio się mówi jest roast Friza. Youtubera roastować będą  stand-uperzy i inni twórcy treści publikowanych na YouTubie . Na internetowej scenie wystąpią między innymi Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz.

 

Karol Friz Wiśniewski i jego ekipa

Pierwszy film autorstwa Friza, który opublikowany został na Youtubie swoją premierę miał w 2010 roku. Nagranie ma obecnie ponad 1,5 mln wyświetleń (filmy, które publikuje teraz mają od 2 do nawet 5 mln wyświetleń). Friz popularność zyskał dzięki umieszczaniu nagrań na temat łapania Pokemonów za pośrednictwem popularnej aplikacji Pokemon GO. Później swoją działalność rozwinął o serie filmów z prankami, które do dziś zapewniają mu rosnącą popularność.

 

Pod koniec 2017 roku Friz zaczął formować swoją Ekipę. Na początku tworzył ją z byłą dziewczyną Kingą. Później doszedł do nich Mikołaj “Mixer” Magdziarz, a chwilę potem Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski. Ekipa Friza była tak popularna, że potrzebowała osobnego miejsca dla swojej treści. Dlatego też założyli oddzielne konto na materiał udostępniany przez grupę. Ekipa szybko się rozrosła, doszły do niej kolejne osoby, m.in. Weronika “Wersow” Sowa, - która jest obecną dziewczyna Friza, Łukasz “Wujek Łuki” Wojtyca czy Mateusz “Tromba” Trąbka.

 

Dużym przełomem w karierze ekipy Friza była przeprowadzka w 2019 roku do wartej 5 mln zł willi nazwanej „Domem Ekipy”.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ilu osób subskrybuje Friza na Youtubie?
Karol Friz Wiśniewski subskrybowany jest przez ponad 4 miliony osób.
Z kim obecnie spotyka się Karol Friz Wiśniewski?
Karol Friz Wiśniewski obecnie spotyka się z Weroniką Wersow Sową.
Co to jest Roast Friza?
Roast Friza to internetowe wydarzenie, podczas którego roastować go będą znani stand-uperzy i youtuberzy.

Fani lubią też

Zobacz też