Mateusz Deskiewicz

Mateusz Deskiewicz

Aktor i wokalista, ma na swoim koncie role w spektaklach muzycznych, dramatycznych, filmach i serialach. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od 2004 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie stworzył role w musicalach oraz spektaklach muzycznych m.in.: „Shrek”, „Footloose”, „Lalka”, „Spamalot”, „Bal w operze”, „Chłopi”, „Avenue Q”, „Klub kawalerów”, „Zły”, „Kumernis…”.

Występował także w Teatrze Miejskim w Gdyni („Zorba”), Operze na Zamku w Szczecinie („Rent”), Teatrze Wybrzeże w Gdańsku („Zmierzch bogów”), Centrum Kultury w Gdyni („Piaskownica”) czy Teatrze na Plaży w Sopocie („Pchła Szachrajka”).

Występuje również w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie bawi publiczność rolą Lalewicza w spektaklu „Hallo Szpicbródka”. Wziął udział w filmach „Telewizja Solidarność”, „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł” oraz w serialach telewizyjnych „Sąsiedzi”, „Ludzkie sprawy” i „Krew z krwi”. Od 2014 roku z powodzeniem prezentuje monodram „Być jak Charlie Chaplin” autorstwa Piotra Wyszomirskiego.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mateusz Deskiewicz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/