Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Mateusz Deskiewicz

Mateusz Deskiewicz

Mateusz DeskiewiczOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Aktor i wokalista, ma na swoim koncie role w spektaklach muzycznych, dramatycznych, filmach i serialach. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od 2004 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie stworzył role w musicalach oraz spektaklach muzycznych m.in.: „Shrek”, „Footloose”, „Lalka”, „Spamalot”, „Bal w operze”, „Chłopi”, „Avenue Q”, „Klub kawalerów”, „Zły”, „Kumernis…”.

Występował także w Teatrze Miejskim w Gdyni („Zorba”), Operze na Zamku w Szczecinie („Rent”), Teatrze Wybrzeże w Gdańsku („Zmierzch bogów”), Centrum Kultury w Gdyni („Piaskownica”) czy Teatrze na Plaży w Sopocie („Pchła Szachrajka”).

Występuje również w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie bawi publiczność rolą Lalewicza w spektaklu „Hallo Szpicbródka”. Wziął udział w filmach „Telewizja Solidarność”, „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł” oraz w serialach telewizyjnych „Sąsiedzi”, „Ludzkie sprawy” i „Krew z krwi”. Od 2014 roku z powodzeniem prezentuje monodram „Być jak Charlie Chaplin” autorstwa Piotra Wyszomirskiego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też