Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych piosenkarzy młodego polskiego pokolenia. Artysta zadebiutował w trzeciej edycji programu The Voice of Kids, gdzie oczarował zarówno prowadzących show trenerów jak i publiczność z całej Polski. Jego czysty, dźwięczny wokal można usłyszeć na pierwszym albumie artysty – Tamte Dni, a także na koncertach pop 2022.

Marcin Maciejczak – życiorys, początki kariery

Marcin Maciejczak pochodzi z Bartochowa w województwie łódzkim, ma starszą siostrę. Jego pierwszy kontakt z nauką muzyki rozpoczął się od nauki gry na pianinie, babcia namówiła młodego piosenkarza na lekcje wokalne.

Początkowo chłopak się opierał przed korepetycjami ze śpiewu, ale postanowił spróbować i zapisał się na zajęcia w Warckim Centrum Kultury, gdzie trafił na Jarosława Miłka, absolwenta Akademii Muzycznej w Łodzi, doświadczonego kompozytora, muzyka i nauczyciela śpiewu.

Jak pedagog sam przyznaje, od razu wiedział, że ma do czynienia z wielkim talentem: „Marcin ma coś, czego wiele osób nie ma. Są osoby, które mają głos, ale w momencie, kiedy śpiewają, nie potrafią skupić się tylko na śpiewaniu. Natomiast Marcin, kiedy zaczyna śpiewać, naprawdę, i to od maleńkiego chłopca, on po prostu jakby zamyka się w swoim świecie; istnieje muzyka i to, co ma do zrealizowania”.

Marcin Maciejczak zachwyca fanów nie tylko talentem wokalnym, ale również pomysłowymi klipami. Pierwszy raz szerszej publiczności pokazał się za pośrednictwem serwisu YouTube. Piosenkarz założył swój kanał w grudniu 2015 roku, mając zaledwie 9 lat.

Zaczął od publikacji coverów znanych utworów popowych we własnych aranżacjach. Klipy nagrywał własnym smartfonem, tworzył również pomysłowe scenografie i samodzielnie montował filmy. W 2016 wystąpił na wydarzeniu Open Hair Festiwal 2016. W tym samym roku spróbował swoich sił w castingu do Mam Talent, ale dopiero program The Voice of Kids przyniósł piosenkarzowi ogólnopolską popularność.

Marcin Maciejczak – koncerty pop, rozwój

Marcin Maciejczak w 2021 roku wydał swój debiutancki krążek zatutułowany Tamte Dni. Młody artysta został doceniony przez zawodowych muzyków. Na płycie występuje m.in. w duecie z Natalią Nykiel czy Justyną Steczkowską.

W ostatnich miesiącach Marcin nawiązał również współpracę z markami modowymi, oferującymi asortyment młodzieżowy, takimi jak Puma.

Bilety na koncerty pop 2022 i bilety na wydarzenia z udziałem artysty można nabyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu eBilet.pl Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Marcin Maciejczak – koncerty 2022

Marcin Maciejczak koncerty 2022 to możliwość spotkania z artystą podczas Olsztyn Green Festiwal, który odbędzie się w dniach 12-13-14 sierpnia na miejskiej plaży w Olsztynie. Artysta wystąpi u boku takich gwiazd jak: Daria Zawiałow, Kasia Lins, Baranovski, Mrozu, Artur Rojek, Fisz Emade Tworzywo, Zalia, Kaśka Sochacka oraz Natalia Szroeder.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Marcin Maciejczak: Baranovski, Kaśka Sochacka, Szeptucha, Artur Rojek, Kasia Lins, Natalia Szroeder, Zalia, Julia Wieniawa, Bovska, Monika Brodka, Ralph Kamiński, Mrozu, Tymek, Szczyl, Pezet, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Zdechły Osa,

 

Marcin Maciejczak - Często zadawane pytania

  • Marcin Maciejczak to polski i młody piosenkarz popowy, który zasłynął dzięki wygranej w programie The Voice Kids.
  • Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku.
  • Jednym z najbardziej znanych utworów piosenkarza jest "Jak gdyby nic". Ogromna sprzedaż płyty sprawiła, że otrzymał on platynową płytę.
  • Pierwszy album piosenkarza nazywa się "Tamte dni". Został wydany 11 czerwca 2021 roku.
  • Marcin Maciejczak współpracował z Natalią Nykiel, Luną i wieloma innymi artystami.
  • Marcin Maciejczak dotychczas wydał jeden debiutancki album, który miał swoją premierę 11 czerwca 2021 roku. Krążek Tamte Dni wypuściła wytwórnia Universal Music Polska.
  • Marcin Maciejczak to piosenkarz popowy, jego wokal okraszają instrumenty smyczkowe i elektroniczne dźwięki. W repertuarze można znaleźć sporo romantycznych ballad z wpadającymi w ucho, tanecznymi refrenami.
  • Kariera Marcina Maciejczaka rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy założył własny kanał na YouTubie, a nabrała rozpędu w 2020 roku od udziału w trzeciej edycji programu The Voice of Kids, artysta miał wówczas 14 lat.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marcin Maciejczak
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/