Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Maks Łapiński

Maks Łapiński

Maks ŁapińskiOpisWydarzeniaMaks Łapiński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Maks Łapiński to polski artysta, kompozytor i autor tekstów, który jest związany z muzyką od najmłodszych lat. Szerszej publiczności dał się jednak poznać dopiero w 2018 roku, kiedy to wziął udział w programie "The Voice of Poland". Od tamtej pory wydał kilka singli, wystąpił na kilkudziesięciu scenach, a obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

Historia Maksa Łapińskiego

Maks Łapiński urodził się w 1994 roku. Artysta pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładnie z Bydgoszczy i to właśnie tam się wychowywał. Z muzyką był związany już od najmłodszych lat. Mają zaledwie 9 lat, napisał swoją pierwszą piosenkę. Kolejne powstawały rok po roku, a młody Maks, pomimo braku spektakularnych sukcesów, nie zniechęcał się.

 

Prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2018 roku, kiedy artysta miał już 24 lata. To właśnie wtedy zgłosił się do popularnego programu telewizyjnego "The Voice of Poland". Można go było usłyszeć w 9. edycji. Na etapie eliminacji w ciemno zaśpiewał i zagrał utwór "These Days" od Rudimental. To wykonanie w serwisie YouTube ma ponad 400 tys. wyświetleń. Ostatecznie Maks Łapiński do dotarł aż do ćwierćfinału programu.

 

Udział w "The Voice of Poland" zapewniła artyście rozpoznawalność. Od tamtej pory zagrał kilkadziesiąt koncertów. Zaczął także wypuszczać single, które można posłuchać na oficjalnym kanale YouTube artysty, który subskrybuje prawie tysiąc osób. Maks Łapiński udziela się także na Facebooku (gdzie obserwuje go ok. 2,5 tysiąca osób) oraz Instagramie (gdzie ma ok. 3,5 tysiąca followersów).

 

Największym osiągnięciem Maksa Łapińskiego jest udział w międzynarodowym festiwalu Carpathia Festival, gdzie wystąpił ze swoją piosenką "Lew". Za to wykonanie zdobył Grand Prix.

Maks Łapiński - dorobek muzyczny

Maks Łapiński nie ma na swoim koncie żadnych albumów studyjnych. Od 2021 roku intensywnie pracuje jednak nad wydaniem swojej debiutanckiej płyty. W związku z tym światło dzienne ujrzały już dwa jego utwory. Do tej pory mogliśmy usłyszeć singiel "Lew" oraz "Na serio". Pierwszy z nich w samym serwisie YouTube zdobył aż 40 tys. wyświetleń.

 

Artysta w wywiadach wspomina, że moment wypuszczenia pierwszego singla był dla niego wyjątkowo emocjonujący. Ten fakt dotarł do niego dopiero wówczas, kiedy zobaczył reakcje i komentarze ludzi, które swoją drogą były bardzo pozytywne. To utwór o wolności, która ma swoją cenę. Jest oparty na osobistych doświadczeniach artysty, więc prawdopodobnie to właśnie dlatego wzbudza tak duże emocje.

Z kim współpracuje Maks Łapiński?

Maks Łapiński swoje utwory tworzy samodzielnie. Jest zarówno ich wykonawcą, jak i tekściarzem oraz kompozytorem. Do współpracy nie zaprasza innych artystów. To jednak nie oznacza, że całkowicie od nich stroni.

 

Do tej pory mogliśmy go zobaczyć w towarzystwie takich osób jak m.in.:

  • Aleksandra Smerechańska - Maks Łapiński wystąpił z artystką w duecie w programie "The Voice of Poland";
  • Bartek z Borówka Music - to dzięki niemu Maks Łapiński gra tak dużo koncertów, co przyznał w jednym z wywiadów;
  • SmoothSail - Maks Łapiński zagrał z artystą koncert w Gdańsku.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Maks Łapiński: L.U.C., Mateusz Pospieszalski, Mikromusic, Skubas, Wojciech Waglewski,

 

Źródło zdjęcia: Soundtrek Łukasz Rostkowski

Wydarzenia

Maks Łapiński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Maks Łapiński?

Miejscowości, w których Maks Łapiński wystąpi w najbliższym czasie: Baranowo.

Ile lat ma Maks Łapiński?
Maks Łapiński urodził się w 1994 roku, a więc w 2022 roku skończy 28. lat.
Skąd pochodzi Maks Łapiński?
Maks Łapiński to polski artysta, który pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładnie z Bydgoszczy.
Jak nazywa się najnowsza płyta Maksa Łapińskiego?
Maks Łapiński nie ma na swoim koncie jeszcze żadnej płyty, jednak od 2021 roku intensywnie pracuje nad debiutanckim albumem.
Z kim współpracuje Maks Łapiński?
Maks Łapiński swoje utwory tworzy samodzielnie. To jednak nie oznacza, że całkowicie od stroni od innych artystów. Do tej pory mogliśmy go zobaczyć w towarzystwie takich osób jak m.in.: Aleksandra Smerechańska, Bartek z Borówka Music czy SmoothSail.
Gdzie będzie można zobaczyć Maksa Łapińskiego w 2022 roku?
W 2022 roku Maks Łapiński zapowiedział swoją obecność na Brasswood Fest vol. 0,2, który odbędzie się w dniu 6 sierpnia w Sopocie.

Fani lubią też

Zobacz też