Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Mad Sin

Mad SinOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Mad Sin to jeden z najbardziej znanych niemieckich zespołów, który specjalizuje się w tworzeniu muzyki z gatunku punk rock oraz psychobilly. Zespół istnieje na rynku muzycznym od wielu lat i w tym czasie zyskał ogromną popularność. Został założony już w 1987 roku na terenie Berlina, lecz cały czas daje z siebie wszystko i pozostawia na scenie niesamowitą dawkę pozytywnej energii. 

Mad Sin: krótka historia

Mimo tego, że grupa Mad Sin ma wieloletnie doświadczenie muzyczne, nie przestaje zadziwiać swoich licznych fanów na całym świecie. W jej składzie pojawiali się/znajdują się tacy artyści, jak: "Kofte" Deville (Mourad Calvies), Matt Vüdü, Valle, Stein/Dr. Solido, Hellvis, Andy Laaf, Holly oraz Tex Morton. Zespół cieszy się wielką sławą nie tylko w całych Niemczech, ale też w Polsce i wielu zakątkach Europy. Świadczy o tym m.in. to, iż grupa jest chętnie zapraszana na największe festiwale muzyczne, w tym np. na Mystic Festival (Gdańsk). Mad Sin to zespół, który pojawił się już m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Zabrzu i Warszawie. Niedługo zagra również na terenie Szwajcarii. 

Mad Sin: dotychczasowy dorobek muzyczny

Najwyższa pora zająć się dotychczasowym dorobkiem muzycznym znanego i cenionego niemieckiego zespołu Mad Sin. Grupa ta ma na swoim koncie takie albumy, jak:

 • "Chills and Thrills in a Drama of MAD SIN and Mystery",
 • "Distorted Dimensions",
 • "Amphigory",
 • "Break the Rules",
 • "A Ticket into Underworld",
 • "God Save the Sin",
 • "Sweet & Innocent? Loud & Dirty!",
 • "Survival of The Sickest",
 • "Dead Moon's Calling",
 • "20 Years in Sin Sin",
 • "Burn and Rise".

Jeśli chodzi o najciekawsze utwory zespołu Mad Sin warto wspomnieć m.in. o takich kawałkach, jak: "Vampire Slut", "Your Death is My Delight", "Loco Toxico", "Human Animal", "Speak No Evil", "Holy Vacation" czy też "Dead End". 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi grupa muzyczna Mad Sin i w jakich gatunkach muzycznych się specjalizuje?
Zespół Mad Sin pochodzi z Niemiec i został założony w 1987 roku w Berlinie. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki spod szyldu punk rock oraz psychobilly.
Jakie albumy muzyczne ma na swoim koncie grupa Mad Sin?
Zespół Mad Sin zgromadził na swoim koncie takie albumy muzyczne, jak: "Chills and Thrills in a Drama of MAD SIN and Mystery", "Distorted Dimensions", "Amphigory", "Break the Rules", "A Ticket into Underworld", "God Save the Sin", "Sweet & Innocent? Loud & Dirty!", "Survival of The Sickest", "Dead Moon's Calling", "20 Years in Sin Sin" oraz "Burn and Rise".
Jakie są najpopularniejsze utwory niemieckiego zespołu Mad Sin?
Najpopularniejsze kawałki grupy Mad Sin to m.in.: "Vampire Slut", "Your Death is My Delight", "Loco Toxico", "Human Animal", "Speak No Evil", "Holy Vacation" czy też "Dead End".
Kto wchodził/wchodzi w skład grupy Mad Sin?
W składzie Mad Sin grali/grają tacy artyści, jak: "Kofte" Deville (Mourad Calvies), Matt Vüdü, Valle, Stein/Dr. Solido, Hellvis, Andy Laaf, Holly oraz Tex Morton.
Gdzie pojawiła się/pojawi zespół Mad Sin?
Grupa Mad Sin grała już m.in. w Warszawie, Zabrzu, Krakowie, Bydgoszczy i Wrocławiu, a pojawi się na gdańskim Mystic Festival oraz w Szwajcarii.

Fani lubią też

Zobacz też