Klementyna Umer

Klementyna Umer

Aktorka i wokalistka. Od roku 2003 współpracuje z Teatrem Rampa w Warszawie.

 

Spośród zagranych ról najbardziej ceni sobie udział w spektaklach „Sztukmistrz z Lublina” wg Isaaca Bashevisa Singera w reż. Jana Szurmieja, „Wielka wyprawa” wg. scenariusza i w reż. Piotra Furmana i „Nie uchodzi, nie uchodzi… czyli damy i huzary” wg. Aleksandra hr. Fredry w reż. Macieja Wojtyszki.

 

Laureatka wielu festiwali piosenki, m.in. Nagrody Grand Prix konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” (Warszawa, 2002), I Nagrody Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję” (Olsztyn, 2005), Nagrody Dyrektora Artystycznego Festiwalu „Śpiewające Eurydyki” (Zielona Góra, 2006). Dużą przyjemność sprawia jej udział w nagraniach polskich wersji językowych w kreskówkach i programach TV.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klementyna Umer
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/