Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Inne Kobiety starszych panów

Kobiety starszych panów

03.10.2023 Teatr Muzyczny w Łodzi

Organizator: Just For MUSIC Sp z o.o.

od 109,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

wtorek
03.10.2023
19:00

Kobiety starszych panów

Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi

O wydarzeniu

„Kobiety starszych panów” – to program z piosenkami o kobietach i dla kobiet, autorstwa wspaniałego duetu Przybora-Wasowski, w wykonaniu charyzmatycznych dam polskiej estrady: Krystyny Tkacz, Joanny Kołaczkowskiej, Olgi Szomanskiej, Klementyny Umer oraz Katarzyny Pakosinskiej. Kobiety starszych panów bilety na występy już w sprzedaży.

Jako pierwiastek meski, w roli konferansjera, wystapi Marcin Kołaczkowski – aktor teatralny i filmowy. W programie usłyszymy najwieksze przeboje niezapomnanego Kabaretu m.in. „Przeklne Cie”, „Kaziu, zakochaj sie”, „S.O.S.”, „O Romeo”, „Ja Pana z soba zabiore”, „Tanie dranie”, „Piosenka jest dobra na wszystko” i wiele innych.

Kabaret Starszych Panów

Kabaret Starszych Panów – nazwa autorskiego kabaretu Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego oraz tytuł cyklu programów telewizyjnych, nadawanych od 16 pazdziernika 1958 do 22 lipca 1966 przez Telewizje Polska.

Dzieki Kabaretowi Przybora i Wasowski zostali uznani za najwybitniejszych twórców rozrywki telewizyjnej w Polsce lat 50. i 60. XX wieku. W programach Kabaretu wystepowali m.in. Irena Kwiatkowska, Barbara Krafftówna, Kalina Jedrusik, Aleksandra Slaska, Krystyna Sienkiewicz, Zofia Kucówna, Wiesław Gołas, Mieczysław Czechowicz, Wiesław Michnikowski, Edward Dziewonski, Tadeusz Olsza, Czesław Roszkowski, Bohdan Łazuka, Jarema Stepowski, Zdzisław Lesniak i Bronisław Pawlik.

 

„Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my… byliśmy tamtej nocy umówieni od lat.”

Jeremi Przybora

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn