dodie

dodie

Piosenkarka dodie czyli tak naprawdę Dorothy Miranda Clark, jest angielską artystką i autorką tekstów. Dodie udziela się czynnie także w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na kanale YouTube, który stał się motorem napędowym jej kariery.

Dodie i rozwój kariery muzycznej

W wieku 25 lat artystka stworzyła siebie jako markę artystyczną. W krótkim czasie zdobyła rzeszę fanów na całym świecie, a tym, co porusza ludzkie serca są niezwykle intymne, wzruszające i głębokie utwory. Dotyczy to nie tylko warstwy wokalnej (stylu śpiewania), ale też przekazywanych treści, wartości i pozasłownego elementu kompozycji muzycznej! Popularność artystka zawdzięcza ciekawej interpretacji istniejących piosenek. Covery znanych hitów publikowane na YouTube pozwoliły jej na stworzenie i wypromowanie własnych utworów, co szybko okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz dodie koncerty daje na całym świecie występując, również ku uciesze polskich melomanów ze swoim debiutanckim albumem pt. "Build a Problem"! Sama artystka mówi, iż tytułowa piosenka jest trudnym tematem, o którym nigdy nie mogła rozmawiać publicznie, więc napisała o nim utwór.

Dodie w Polsce

Dodie w Polsce również wystąpi, jednak z racji tego, iż jej debiutancki album wydany został w marcu 2021, to pierwsze tournée - jako, iż jest to wielkie, logistyczne przedsięwzięcie - zaplanowano na 2022 r.! Piosenkarka dodie koncert da również w Polsce. Będzie to miało miejsce w warszawskim Klubie Stodoła, we czwartek 28 kwietnia 2022 r. Jest to warte uwagi wydarzenie, ponieważ bilety rozchodzą się w szybkim tempie.

 

Artystce należy się uznanie nie tylko za osiągnięcie 35. miejsca w najważniejszej, brytyjskiej liście przebojów w ciągu niecałego tygodnia od wydania albumu, ale też za to, że postanowiła docenić polską widownię i dać popis w stolicy kraju! Oprócz Warszawy dodie koncerty zagra w największych miastach Wielkiej Brytanii (Glasgow, Manchester), w Czechach, Francji, Hiszpanii, w Kanadzie (Toronto) i obowiązkowo w Stanach Zjednoczonych!  

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

dodie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/