Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Sprawdź wydarzenia
Jennifer LopezSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
54 lata
data urodzenia:
24.07.1969
miejsce urodzenia:
Nowy Jork, USA
dyscyplina:
piosenkarka, aktorka, producentka mody, tancerka
social media:

Opis

Zapraszamy na koncert online Jennifer Lopez. Artystka w ramach akcji One World: Together At Home zaprezentowała utwór People. Stream poniżej.

 

 

Jennifer Lopez to amerykańska aktorka, tancerka i piosenkarka. Urodziła się w 1969 roku na nowojorskim Bronksie. Od dziecka chodziła na lekcje tańca i śpiewu. Bardzo lubiła także sport i gimnastykę. Jeszcze w szkole średniej wzięła udział w castingu i dostała rolę w niskobudżetowym filmie „My Little Girl”. Po tym doświadczeniu zapragnęła zostać aktorką. Zaczęła więc grać w musicalach jako tancerka i piosenkarka.

Początek kariery Jennifer Lopez 

W 1991 roku została zatrudniona jako tancerka w zespole „New Kids on the Block”. W kolejnych latach otrzymywała różne role aktorskie w filmach i serialach takich jak „Krew i wino” czy „Co z oczu, to z serca”. Jednocześnie rozwijała także karierę muzyczną. W 1999 roku wydała debiutancką płytę „On the 6”. Krążek promował hit „If You Had My Love” pokryła się platyną.  Jennifer Lopez, obok postaci takich jak Ricky Martin stała się przykładem rosnącego wpływy kultury latynoskiej na muzykę pop.

Na przełomie wieków Lopez robiła spektakularną karierę – jej role w popularnych filmach przeplatały się z wydawaniem odnoszących sukcesy płyt. W roku 2000 zagrała w filmach „Komórka” oraz „Nigdy więcej”. Rok później wydała płytę „J. Lo” i wystąpiła w komedii romantycznej „Powiedz tak”. W roku 2002 znów wydała album - „This Is Me ... Then” i zagrała w kinowym hicie „Pokojówka na Manhattanie”.

Jennifer Lopez największą gwiazdą na świecie

W latach 2010-2012 artystka była jurorką w programie „American Idol”. W 2012 roku magazyn Forbes obwieścił Lopez największą gwiazdą globu. Znalazła się także wśród 100 najbardziej wpływowych osób świata według zestawienia gazety „Time” w 2018 roku. Do największych hitów Jennifer należą „Ain't It Funny”, „Let's Get Loud”, „On the Floor” czy „Papi”.

Koncerty Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez w Polsce wystąpiła w 2012 roku w Gdańsku w ramach trasy „Dance Again”. Koncerty Jennifer Lopez to wielkie show, które przyciągają fanów z całego świata. Piękne kostiumy i scenografia tworzą z jej występów przedstawienia, które długo zostają w pamięci. 

Koncerty Jennifer Lopez są wyjątkowa okazją, aby usłyszeć jej przeboje na żywo. Repertuar artystki pełen jest hitów, które pokochał cały świat, należą do nich takie utwory jak między innymi Ain't It Funny czy Jenny From The Block. Jennifer Lopez jest artystką, która ze swoich występów robi wspaniałe przedstawienia, które niejednokrotnie zapierają dech.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. IZEmtv, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też