Alvaro Soler

Alvaro Soler

Álvaro Soler to urodzony w 1991 roku w Barcelonie – hiszpański piosenkarz i autor tekstów. Wokalista urodził się w Barcelonie, wychował się jednak w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie.

Rozwój kariery muzycznej Alvaro Solera

Przeboje "Sofia", do którego teledysk nakręcony został na Kubie i "El Mismo Sol", przyniosły mu największą popularność. Dzięki temu debiutancka płyta Alvaro "Eterno Agosto",  od razu trafiła na szczyty list przebojów.

 

Singiel "El Mismo Sol" doczekał się nawet nowej wersji w wykonaniu Alvaro z Jennifer Lopez. Krążek nagrywany był zarówno w rodzinnym mieście artysty, jak i w Berlinie, dzięki czemu utwory utrzymane są w latynoskich klimatach przesiąkniętych nowoczesnym i autentycznym brzmieniem lo-fi. Jak sam wokalista przyznaje, to właśnie muzyka była powodem jego przeprowadzki do Berlina, w którym jego twórczość nabrała innej jakości, o całkowicie unikalnym charakterze. 

 

W 2010 razem z bratem Gregorym i Ramonem Corbinosem założył zespół muzyczny Escapist. Wykonywali muzykę w stylu indie pop i muzyki elektronicznej. Pierwszy wspólny koncert zaprezentowali w mieszczącym się w Barcelonie Dublin Sports Tavern. W 2011 roku wygrali uniwersytecki konkurs muzyczny, którego organizatorem był Uniwersytet Pompeu Fabry, a w grudniu tego samego roku nazwa ich grupy została zmieniona na Urban Lights.

Koncerty Alvaro Solera

Koncerty Alvaro Solera to za każdym razem wiele pozytywnych emocji, które muzyk przekazuje zgromadzonej publiczności ze sceny. Wydarzenie muzyczne z jego udziałem są okazją, aby na żywo usłyszeć jego utwory takie jak między innymi Magia czy Sofia. 

 

Nie czekaj i kup już dziś bilety na koncert Alvaro Solero w Polsce, Artysta wystąpi w Warszawie i Krakowie w 2022 roku. Bilety zamówisz tutaj - https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/alvaro-soler/

 

Alvaro Soler - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Alvaro Soler wystąpi w: Warszawie, Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alvaro Soler
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Alvaro Soler BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
20.09
wtorek, 19:30
TAURON Arena Kraków
sprawdzanie dostępności
od 120 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
21.09
środa, 19:30
Hala COS Torwar
sprawdzanie dostępności
od 120 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/