Alec Benjamin

Alec Benjamin

Alec Benjamin to amerykański wokalista i autor tekstów. Urodził się w 1994 roku w Phoenix w stanie Arizona. Znany jest za sprawą utworów takich jak "Let Me Down Slowly", "Paper Crown", "I Built a Friend", "End of the Summer", and "Water Fountain". W swojej twórczości inspiruje się Eminemem i Paulem Simonem.

 

W wieku osiemnastu lat podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił ją jednak i samodzielne zorganizował trasę po Europie. Alec Benjamim koncertował na parkingach hal i rozdawał swoje wizytówki budując tym samym grono fanów.

 

Po powrocie razem z Jonem Bellionem nagrał studyjny album „New York Soul (Part II)”.  Co dwa tygodnie zamieszczał też nowy utwór na YouTube, dzięki czemu zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał przebój „I Built A Friend”, który odtworzono cztery miliony razy na Spotify. Wystąpił też w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych „America’s Got Talent”.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alec Benjamin
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/