Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Miejsce Tor Słomczyn k. Warszawy

Tor Słomczyn k. Warszawy

Grójec, Tor Słomczyn
Sprawdź wydarzenia
Tor Słomczyn k. WarszawyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Tor Wyścigowy Słomczyn jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych tego typu obiektów w Polsce. Tor przeszedł w ostatnim czasie metamorfozę, co pozwoliło w pełni wykorzystać potencjał tego obiektu do organizacji wszelkich imprez masowych oraz wydarzeń kulturalno-sportowych. Odbywają się tu interesujące koncerty, ale również eventy motoryzacyjne, które przyciągają miłośników samochodów nie tylko z Polski.

Tor Wyścigowy Słomczyn położony jest w dogodnej lokalizacji, około 40 km od centrum Warszawy. To obiekt o imponujących rozmiarach i infrastrukturze. Kojarzy się przede wszystkim fanom rallycrossu. Tor posiada przede wszystkim odpowiedniej jakości sprzęt, trybuny oraz miejsca parkingowe. Można poczuć tu niepowtarzalną atmosferę i wspaniały klimat. Różnorodne wydarzenia, które mają tu miejsce, docenią przede wszystkim miłośnicy adrenaliny, silników i szybkich samochodów! Na wiele spośród odbywających się na torze eventów bilety dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl.

Tor Wyścigowy Słomczyn – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Tor Wyścigowy Słomczyn? Koncerty i wydarzenia motoryzacyjne to prawdziwa gratka dla wszystkich szukających niebanalnej rozrywki. Propozycje odbywających się imprez z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Eventy z udziałem gwiazd oraz samochodów to prawdziwa przyjemność i mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Tor Wyścigowy Słomczyn jest miejscem, które zapewnia morze atrakcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym z pewnością liczba sprzedawanych na nie biletów.

Jakie atrakcje miały miejsce na Torze Wyścigowym Słomczyn? Na koncertach widzowie mieli okazje ujrzeć wspaniałe występy artystów muzycznych, których show z pewnością dostarczyło masę pozytywnych emocji niejednemu widzowie. Oprócz imprez muzycznych, Tor Wyścigowy Słomczyn był gospodarzem takich wydarzeń jak, m.in. Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski. Często odbywają się tu zawody z udziałem szybkich samochodów oraz wyścigi amatorskie. Są to widowiska, które zapewniają mnóstw adrenaliny i dreszczyku emocji. Na nadchodzące imprezy kulturalno-motoryzacyjne, odbywające się na Torze Wyścigowym Słomczyn, bilety dostępne są przez Internet oraz m.in. na eBilet.pl.

Tor Wyścigowy Słomczyn – koncerty

Na odbywających się w obiekcie Tor Wyścigowy Słomczyn wydarzenia nie brakuje tłumów widzów, spragnionych sportu i muzyki na żywo. Kalendarium nadchodzących w obiekcie imprez prezentuje się bardzo interesująco. Warto zatem śledzić aktualności związane z planowanymi na stadionie eventami i imprezami towarzyszącymi. Wydarzenia i koncerty odbywające się na Torze Wyścigowym Słomczyn to prawdziwa gratka dla miłośników sportu i rozrywki w każdej formie.

Tor Wyścigowy Słomczyn – bilety

Bogaty repertuar atrakcji na pewno przyciągnie tłumy widzów oraz fanów muzyki Disco Polo. Warto pamiętać, że na wiele spośród odbywający się w obiekcie wydarzeń, sprzedaż biletów prowadzona jest przez Internet. Tor Wyścigowy Słomczyn uznawany jest przez mieszkańców za fantastyczne miejsce, oferujące dużo różnorodnych atrakcji dla wszystkich spragnionych odskoczni od codziennych spraw i obowiązków. Motoryzacyjne eventy i koncerty popularnych artystów z pewnością dostarczą widzom mnóstwa pozytywnych emocji. Nie warto zatem tego przegapić!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Tor Wyścigowy Słomczyn?
Tor Wyścigowy Słomczyn znajduje się 40 km od centrum Warszawy w Grójcu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Tor Wyścigowy Słomczyn?
Na Torze Wyścigowym Słomczyn odbyły się wydarzenia, takie jak m.in. Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski.
Od kiedy działa Tor Wyścigowy Słomczyn?
Tor Wyścigowy Słomczyn działa od 1994 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też