Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Grójecki Ośrodek Kultury, Kino

Grójecki Ośrodek Kultury, Kino

Grójec, Piłsudskiego 3
Sprawdź wydarzenia
Grójecki Ośrodek Kultury, KinoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury to samorządowa instytucja kultury, prowadząca działalność kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną.

Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury – o obiekcie

Obiekt posiada dużą salę widowiskowo-kinową, która została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy do organizowania różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Wydarzeniami organizowanymi przez Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury są nie tylko projekcje filmowe, ale również spektakle, koncerty, wystawy oraz widowiska kabaretowe. To rozrywka dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego zatem warto odwiedzić Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury? Spektakle i koncerty organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Planujesz wybrać się na odbywające się w Grójcu wydarzenia kulturalne? Bilety znajdują się już w sprzedaży na eBilet.pl.

Grójecki Ośrodek Kultury – Kino – koncerty

W bogatym repertuarze organizowanych przez Grójecki Ośrodek Kultury – Kino wydarzeń znajdują się przedsięwzięcia cykliczne, regularnie gromadzące tłumy widzów pod sceną. Warto na bieżąco śledzić kalendarium eventów w Grójeckim Ośrodku Kultury – Kino. Koncerty są w większości biletowane – odpowiednie bilety do okazania przed wejściem na wydarzenie możemy nabyć z wyprzedzeniem przez Internet.

Jakie wydarzenia miały miejsce w Grójeckim Ośrodku Kultury – Kino? Koncertami, które widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo były m.in. występy Michała Wiśniewskiego, Izabeli Trojanowskiej czy Czesława Mozila. Innymi, cieszącymi się równie dużą popularnością co koncerty, eventami są organizowane przez Grójecki Ośrodek Kultury – Kino wydarzenia komediowe. To stand-upy i występy znanych publiczności formacji kabaretowych.

Swoje show na scenie w obiekcie zaprezentowali m.in. Kabaret Ciach, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Paranienromalni czy Kabaret Młodych Panów oraz Piotr Bałtroczyk ze swoim programem pt: "Starość nie jest dla mięczaków", Adam Van Bendler w "Zło konieczne" i Grzegorz Dolniak z repertuarem – "Lifehack". Na wiele eventów w Grójeckim Ośrodku Kultury bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Kino w Grójeckim Ośrodku Kultury – koncerty 

Kino w Grójeckim Ośrodku Kultury to doskonałe miejsce do spędzenia czasu wolnego. Wiele spośród organizowanych tu atrakcji stanowi doskonałą propozycję dla całej rodziny.  Wystawy trafią w gust wszystkich, nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki, a projekcje filmowe zadowolą nie tylko dorosłych kinomanów, ale również tych najmłodszych widzów. Na organizowanych w Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury spektaklach widzowie mają przyjemność ujrzeć swoich ulubionych aktorów. Na scenie obiektu zostały już wystawione takie sztuki, jak m.in. "Telewizja kłamie", "Rubinowe gody", "Babski przekręt" oraz "Windą do nieba… czyli czworo po czterdziestce".

Kalendarium nadchodzących w Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury spektakli i wydarzeń kulturalnych zapowiada się niezwykle obiecująco. Z wielu odbywających się tu eventów, każdy widz wybierze coś dla siebie. Eventy kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem i gromadzą tłumy. Nie sposób zatem przejść obojętnie obok eventów odbywających się w Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury. Bilety na nadchodzące imprezy, dostępne są przez internet.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury?
Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury znajduje się przy ul. Józefa Piłsudskiego 3 w Grójcu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kinie w Grójeckim Ośrodku Kultury?
W Kinie w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyły się wydarzenia, takie jak m.in. stand-up z udziałem Wiolki Walaszczyk, Katarzyny Piaseckiej czy Olki Szczęśniak, koncerty Michała Wiśniewskiego i Czesława Mozila oraz spektakle – "Porwanie", "Kobieta idealna" czy "Wykrywacz kłamstw".
Kiedy zostało utworzone Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury
Kino Grójeckiego Ośrodka Kultury działa od 2014 roku, kiedy to zostało ponownie otwarte po zakończonym remoncie.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też