Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszeni

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszeni

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszeni jest jedną z najstarszych świątyń w Poznaniu wybudowany w XIII w. Wskutek powodzi i późniejszego pożaru na początku XVIII w. kościół został był stopniowo odbudowywany do 1814 roku. Tytuł Maski Boskiej Pocieszenia nadany został przez Jezuitów w związku z umieszczeniem na głównym ołtarzu kopii obrazu Matki Boskiej Śnieżnej z Rzymu. Po wielkiej renowacji kościoła w latach 70. XX wieku świątynia ujawniła swój pierwotny gotycki charakter. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszeni
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Szewska 18
61-760 Poznań
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/