Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Klub Czarny Kot

Klub Czarny Kot

Wrocław, Ruska 47/48A
Klub Czarny KotOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Klub Czarny Kot Wrocław to miejsce z wyjątkowym charakterem. W jego wystroju połączono muzyczne zainteresowania ze sztuką współczesną i kocimi motywami. Różowe ściany zdobią okładki płyt, plakaty i magazyny muzyczne. Goście przychodzący do Klubu Czarny Kot mogą zobaczyć też surrealistyczne malowidła i abstrakcyjne pozłacane płaskorzeźby. Nie zabrakło również dekoracji z czarnymi kotami na drzwiach, lampach czy meblach. Wszystkie ozdoby sprawiają, że lokal mimo sporych rozmiarów zyskuje przytulność i niepowtarzalny klimat.

W Klubie Czarny Kot ustawiono loże dla większych grup czy stare kanapy sprzyjające imprezowaniu w sporym gronie. W lokalu przewidziano także stoliki dla par, przy których można spędzać romantyczne wieczory. Osoby odwiedzające Klub Czarny Kot Wrocław chwalą miłą obsługę, świetną muzykę i nastrój nieustającej imprezy.

Klub Czarny Kot Wrocław – wydarzenia

Klub Czarny Kot prawie każdego dnia ma do zaoferowania interesujące wydarzenia. W lokalu organizowane są spotkania związane z Couch Surfingiem, regularnie odbywają się salsoteki czy imprezy dla studentów. W klubie można bawić się do klasycznych imprezowych przebojów, usłyszeć nowe hity czy niezapomniane składanki latino. Charakterystyczne dla odbywających się tam wydarzeń jest to, że trwają do białego rana, pozwalając wyszaleć się na parkiecie.

Zorganizowane przez Klub Czarny Kot wydarzenia, które okazały się dużym sukcesem, to m.in. Reggaetomania, You only Erasmus once, Disney Party, Sway me Party, Hipis Party czy Celebryta Party. Zainteresowaniem cieszą się także koncerty na żywo, karaoke, Pub Quiz, eventy związane z kinem hiszpańskim czy teatrem improwizacji. Bilety większość wydarzeń dostępne są przy wejściu do lokalu.

W trakcie odbywających się w klubie imprez grają najczęściej Dj Rafi, Dj Damn Lady i Dj Mokry. Dj-e (w szczególności rezydent Dj Rafi) regularnie wyprawiają huczne imprezy z okazji swoich urodzin.

Koncerty charytatywne to kolejny typ wydarzeń, które organizuje Klub Czarny Kot. Bilety na występy takich muzyków jak Alicja Janosz, Natalia Lubrano, Arek Kłusowski, Maia Lasota czy Shata QS pozwoliły zebrać środki na pomoc potrzebującym osobom. Koncerty grane w Czarnym Kocie są także prezentem dla stałych bywalców spotkań couchsurfring. W ramach jednego z nich zaprezentował się zespół Wilda.

Występy stand-uperów są kolejną atrakcją zachęcającą do odwiedzenia Klubu Czarny Kot. Bilety na Wiolkę Walaszczyk czy Tomasza Kwiatkowskiego można kupić stacjonarnie lub online. Przed publicznością zgromadzoną we wrocławskim klubie wystąpili także Janek Wolańczyk, Rysiek Mazur, Arek Cyktor i Michał Płonka. W Czarnym Kocie regularnie odbywają się również wydarzenia z cyklu Open Mic oraz World-Wide Comedy Presents.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Czarny Kot?
Klub Czarny Kot mieści się w zaułku ulicy Ruskiej – dokładny adres to ul. Ruska 47/48a Wrocław. Aby dotrzeć do lokalu, należy przejść przez tunel pod arkadami. Klub Czarny Kot jest doskonałą alternatywą dla obleganego Pasażu Niepolda.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Czarny Kot?
Do zorganizowanych w Klubie Czarny Kot wydarzeń należą Fiesta Latina, bale maskowe, Red Lips Party, La Casa De Papel Party, LA NOCHE CUBANA i Sylwester w stylu lat 20. Bilety na niektóre imprezy odbywające się w lokalu można nabyć online, z kolei na miejscu uda się nabyć wejściówkę na każdy z eventów.
Kiedy utworzony został Klub Czarny Kot?
Klub Czarny Kot został założony w listopadzie 2011 roku. Wcześniej na jego miejscu funkcjonował klub Szepty.

Fani lubią też

Zobacz też