Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Karpacz, Karkonoska 14
Hotel Gołębiewski w KarpaczuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Gołębiewski w Karpaczu jest usytuowany u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy. To doskonałe miejsce wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Oferuje gościom liczne atrakcje, w tym pierwszą w Polsce scenę teatralną w hotelu. Wypoczynek w górach można zatem łączyć z udziałem w interesujących wydarzeniach kulturalnych. Zorganizowane przez Hotel Gołębiewski w Karpaczu koncerty i inne imprezy są dostępne zarówno dla gości hotelowych, jak i dla osób z zewnątrz.

Aktorzy, którzy goszczą na scenie teatralnej obiektu, to znani i doceniani artyści z różnych dziedzin życia kulturalnego. W ramach przygotowanych występów będą umilać pobyt w Karkonoszach i zapewniać okazję do dobrej zabawy. Sprawdź, jakie wydarzenia szykuje na najbliższe miesiące Hotel Gołębiewski w Karpaczu. Bilety na imprezy są dostępne również na stronie ebilet.pl.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu – koncerty

Hotel Gołębiewski w Karpaczu ma wielu fanów. Cieszy się powodzeniem zarówno wśród mieszkańców miasta i jego okolic, jak i osób odwiedzających Dolny Śląsk. Dzięki funkcjonującej w hotelu scenie teatralnej obiekt stał się ważnym miejscem na kulturalnej mapie regionu.

Jedną z atrakcji, którą współorganizował Hotel Gołębiewski w Karpaczu, był koncert Queen Symfonicznie. Niezwykłe wydarzenie łączyło nieśmiertelną muzykę zespołu z Wielkiej Brytanii z symfonicznymi aranżacjami. Przed publicznością zaprezentował się chór i orkiestra Alla Vinna. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających Hotel Gołębiewski w Karpaczu. Bilety były oferowane także w sprzedaży internetowej.

Wśród zorganizowanych w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu koncertów można wymienić również występy Michała Wiśniewskiego, Korteza, Starego Dobrego Małżeństwa, Justyny Steczkowskiej, Kalwi i Remi oraz Mikromusic. Bilety na część wydarzeń były dostępne do nabycia na naszej stronie internetowej. A jakie imprezy w najbliższym czasie odbędą się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu? Koncerty 2022, na które warto się udać, to m.in. występy The Cuban Latin Jazz i Roland Abreu. Śledź repertuar hotelowej sceny teatralnej, by nie przegapić najciekawszych wydarzeń i zdobyć bilety na eventy współorganizowane przez Hotel Gołębiewski.

Koncerty to jednak nie wszystko, co czeka na gości i inne osoby odwiedzające obiekt położony u podnóża Śnieżki. Do odbywających się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu wydarzeń należą także występy kabaretowe i stand up. Publiczność zgromadzoną w sali teatralnej do łez bawili Kabaret Paranienormalni, Katarzyna Pakosińska, Kabaret Neo-Nówka i Cezary Pazura. Hotel Gołębiewski zaprasza również na spektakle teatralne. Na scenie zaprezentowano dotąd „Nerwicę Natręctw”, „Klimakterium 2”, „Skok w bok”, „Pikantnych” i „Między Łóżkami”.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Gołębiewski w Karpaczu?
Hotel Gołębiewski w Karpaczu mieści się przy ulicy Karkonoskiej 14. Obiekt znajduje się 1,7 km od centrum miasta. To czterogwiazdkowy hotel z 2500 miejscami noclegowymi, restauracjami i SPA.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu?
Współorganizowane przez Hotel Gołębiewski w Karpaczu wydarzenia to m.in. festiwal górski „Karkonoskie Dni Lajtowe” oraz koncert zespołu Wilki.
Kiedy utworzony został Hotel Gołębiewski w Karpaczu?
Hotel Gołębiewski w Karpaczu został utworzony w 2010 roku. Inwestorem był Tadeusz Gołębiewski posiadający hotele również w Mikołajkach, Wiśle i Białymstoku. Na rozległym terenie obiektu znajduje się zewnętrzny basen, plac zabaw oraz parking dla 600 samochodów.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też