Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Grand Hotel Poznań

Grand Hotel Poznań

Poznań, ul. Głogowska 358A
Sprawdź wydarzenia
Grand Hotel PoznańOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Grand Hotel w Poznaniu to luksusowy hotel w samym sercu miasta, który stanowi prawdziwy symbol elegancji i prestiżu. Obiekt oferuje szeroki wybór komfortowych pokoi i apartamentów, z których rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta. Goście mogą skorzystać z 61 komfortowo urządzonych 1- lub 2-osobowych pokoi oraz 5 apartamentów.

Poznański Grand Hotel to również idealne miejsce dla miłośników wyszukanej kuchni – znajduje się tutaj restauracja, w której można degustować wyjątkowe dania przygotowane przez utalentowanych szefów kuchni. Lokal nie tylko cieszy podniebienie przybyłych gości, ale zachwyca także swoim wyjątkowym wystrojem i atmosferą.

Osoby podróżujące w celach biznesowych mogą skorzystać dodatkowo z nowoczesnych sali konferencyjnych, które wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny. Dzięki licznym udogodnieniom hotel ten stanowi doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów czy spotkań integracyjnych.

Na terenie Grand Hotel Poznań regularnie odbywają się także rozmaite wydarzenia tematyczne. Chętni mogą wziąć udział w takich imprezach, jak stand-upy, zabawy taneczne czy wieczory sylwestrowe. Bilety na poznańskie eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.

Grand Hotel Poznań – wydarzenia kabaretowe

Jakie imprezy komediowe organizuje Grand Hotel Poznań? Wydarzenia z udziałem największych polskich stand-uperów za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Chętni mieli okazję wziąć udział w koedukacyjnym show Grzegorza Kordeka, który w dowcipny sposób opowiadał o tajemnicach budowania szczęśliwego związku. Panowie mogli znaleźć odpowiedzi na takie pytania, jak „w jaki sposób zrozumieć kobietę?” oraz „czego pragną kobiety?”. Panie z kolei zyskały szansę, aby ktoś zrozumiale wytłumaczył ich połówkom to, co one same od dłuższego czasu starają się przekazać.

Kordek zaprezentował w Grand Hotel Poznań także swój topowy program komediowy pod tytułem „Instrukcja Obsługi Faceta”, który dedykowany był wyłącznie paniom. Stand-uper opowiadał kobietom o sekretach męskiego umysłu, zdradzając, co zrobić, aby druga połówka z przyjemnością zaspokajała ich potrzeby. Bilety na wydarzenie dostępne były w sprzedaży online.

Grand Hotel Poznań – koncerty

Bilety na organizowane przez Grand Hotel Poznań koncerty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób nawet z najbardziej oddalonych zakątków Polski. W trakcie jednej z imprez sylwestrowych goście mogli bawić się podczas występu zespołu Summer Dance. Tego wieczoru zorganizowano dodatkowo losowanie, uroczystą kolację z wyśmienitym menu oraz open bar z rozmaitymi napojami.

Jakie jeszcze koncerty odbywają się w Grand Hotel Poznań? Bilety na imprezy tematyczne za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Na terenie obiektu zorganizowano imprezę karnawałową. W ramach wydarzenia przygotowano takie atrakcje, jak zabawa z DJ-em, fotobudka, losowanie nagród czy urozmaicony bufet kawowy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Grand Hotel Poznań?
Grand Hotel Poznań znajduje się w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 358A. Obiekt zlokalizowany jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta około 2 minuty jazdy od autostrady A2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Grand Hotel Poznań?
Grand Hotel Poznań organizuje różnego rodzaju eventy, m.in. koncerty, wieczory tematyczne, warsztaty czy wydarzenia firmowe. Bilety na poznańskie imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną.
Kiedy został otworzony Grand Hotel Poznań?
Grand Hotel Poznań funkcjonuje od kilkunastu lat.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też