Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy

Kino Polonia 3D jest jedną z placówek Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy. Początkowo właścicielem placówki był Okręgowy Zarząd Kin. Seanse filmowe odbywały się po południu, a w niedzielę dodatkowo wyświetlane były "poranki" dla dzieci. Każdy seans rozpoczynał się kroniką filmową. W  październiku 1963 roku kino przeniesiono do budynku Domu Kultury przy ul. Prusickiej 12. Nowa sala widowiskowo – kinowa została wyremontowana, do 480 zwiększono ilość miejsc na widowni, a scenę wyposażono w podstawowe urządzenia techniczne i ruchomy ekran. W połowie 1968 roku powstał Amatorski Klub Filmowy „Start”. Już rok później trzebniccy filmowcy odnieśli sukces zdobywając trzecie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich w Płocku. Pod koniec 1990 roku placówkę przejął Trzebnicki Ośrodek Kultury i funkcjonuje ona w jego ramach do dzisiaj.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Prusicka 12
55-100 Trzebnica
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/