Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Elixir Club

Elixir Club

Białystok, Lipowa 30
Sprawdź wydarzenia
Elixir ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Elixir Club to niezwykłe miejsce na muzycznej mapie Białegostoku. Posiada dwie duże sale koncertowe wraz odpowiedniej jakości sprzętem, oświetleniem i nagłośnieniem – cały lokal obejmuje łącznie powierzchnię aż 500 m2, dzięki czemu posiada on odpowiednie warunki do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych.

To właśnie organizacja wydarzeń muzycznych stanowi lwią część działalności Elixir Club. Koncerty, które mają tu miejsce, to niezapomniane widowiska, pełne dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery. Na organizowanych przez Elixir Club koncertach występuje szeroka gama znanych przedstawicieli polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Repertuar nadchodzących wydarzeń jest pełen ciekawych propozycji widowisk wzbudzających wiele emocji. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Elixir Club: imprezy

Atrakcje, odbywające się w Elixir Club, stanowią doskonały sposób na niezapomniany wieczór w gronie przyjaciół. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska stand-upowe. Dlaczego warto odwiedzić Elixir Club? Stand-upy, wystawiane w tym miejscu zawsze cieszą się dużą frekwencją, a widowiska muzyczne cieszą się niesłabnącym dużym zainteresowaniem publiczności. To zabawa przy najpopularniejszych hitach popularnych artystów, znanych z rozgłośni radiowych czy z serwisów internetowych.

Jakich artystów ugościła scena Elixir Club? Wydarzenia 2022 tu zorganizowane, umożliwiły widzom ujrzenie na żywo występy m.in. Zeamsone, Popka, Defis, Cypisa, Łobuzów, Tymka czy koncertu Miłego Pana. To również stand-upy i widowiska kabaretowe jak Comedy Talent Show Komik, prezentujący skecze 100 artystów, walczących o jedną wygraną. Odbywające się w Elixir Club widowiska dostarczają widowni masę pozytywnych emocji. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

Elixir Club: bilety

Elixir Club jest jednym z organizujących imprezy miejsc, które cieszy się największym zainteresowaniem wśród mieszkańców Białegostoku. Oferowane przez lokal wydarzenia muzyczno-taneczne przyciągają publiczność spragnioną rozrywki w jej najlepszej formie. Wyjątkowi artyści występujący na scenie stanowią gwarancję niezapomnianej rozrywki najwyższej jakości.

Jakie są pozostałe powody, dla których warto odwiedzić Elixir Club? Stand-upy organizowane w tym miejscu są przepełnione błyskotliwymi, dowcipnymi i prześmiewczymi monologami, które z pewnością rozbawią każdego widza. Fanom muzyki na żywo i widowisk komediowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych, organizowanych regularnie w Elixir Club – propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks przy muzyce.

Elixir Club: wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Elixir Club? Zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych. Klub dba, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, dlatego repertuar nadchodzących eventów uwzględnia interesujące widowiska szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez publiczność.

Imprezy kulturalne w Białymstoku to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez Elixir Club. Bilety na bieżące i nadchodzące wydarzenia dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Elixir Club?
Elixir Club znajduje się przy Ul. Lipowej 30 w Białymstoku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Elixir Club?
Organizowane są tu wydarzenia muzyczno-taneczne i stand-upy m.in. występy Popka, Zeamsone czy Tymka.
Kiedy został utworzony Elixir Club?
Elixir Club działa od 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też