Biłgorajskie Centrum Kultury

Biłgorajskie Centrum Kultury

Biłgorajskie Centrum Kultury powstało w 1953 roku jako Powiatowy Dom Kultury obejmujący swoją działalnością cały powiat biłgorajski. Po reformie administracyjnej w roku 1975 został przemianowany na Biłgorajski Dom Kultury

Biłgorajskie Centrum kultury – miejsce odpoczynku i kreatywności

Biłgorajskie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 16 w Biłgoraju. Miejsce oferuje szeroką gamę wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Organizowane są tu  cykliczne festiwale, konkursy, spektakle teatralne czy turnieje. Do tej pory odbyły się w tym miejscy takie wydarzenia jak między innymi: Ogólnopolski Turniej Recytatorski, Festiwal Kultur, Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych, a także Zlot Kapel Podwórkowych oraz Grand Off, czyli festiwal filmów krótkometrażowych.

 

W Biłgorajskim Centrum Kultury organizowane są też koncerty które przynoszą wiele radości uczestnikom, jak i organizatorom. Cyklicznie koncerty w Biłgorajskim Centrum Kultury to Koncerty Cecyliańskie, w okresie Bożego Narodzenia można przyjść tez na koncerty kolęd i pastorałek, a w ciepłe dni na letnie koncerty plenerowe. W Biłgorajskim Centrum Kultury znajduje się także kino.

Biłgorajskie Centrum Kultury - wydarzenia 

W centrum kultury w Biłgoraju można także dołączyć do wspaniałych zajęć baletowych lub plastycznych organizowanych dla dzieci, a także do zajęć z kultury słowa i technik mowy, które przygotują do egzaminów na studia teatralne. W ofercie posiadamy również zespoły teatralne czy muzyczne: Teatr Poezji i Piosenki, Grupa Folklorystyczna „Pokolenia” oraz Biłgorajska Kapela Podwórkowa „Wigibusy”. Na miejscu spotykają się także uczestnicy z: klubów seniora, klubu brydża oraz z klubu szachowego przeznaczonego dla dzieci i dorosłych.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Biłgorajskie Centrum Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kościuszki 16
23-400 Biłgoraj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/