Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Amfiteatr w Świeciu

Amfiteatr w Świeciu

Świecie, Kościuszki
Amfiteatr w ŚwieciuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Świeciu to obiekt ze sceną będący własnością tutejszego Ośrodka Kultury i Rekreacji. Zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki.

Amfiteatr w Świeciu – o obiekcie

Po niedawnej modernizacji Amfiteatr w Świeciu zyskał bardziej nowoczesny wygląd i przepiękny mural. Przez ostatnie kilka lat swojej działalności na tutejszej scenie swoje występy dały popularne nazwiska gwiazd, znanych szerokiej publiczności. Obiekt słynie z organizacji dużych wydarzeń muzycznych oraz imprez plenerowych, które cieszą się wysoką frekwencją widzów w każdym wieku. 

Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie różnorodnych koncertów, widowisk kabaretowych, wszelkich pokazów czy wystaw. Organizowane w Amfiteatrze w Świeciu koncerty to występy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Amfiteatr w Świeciu – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Amfiteatrze w Świeciu, to doskonały sposób na wyjątkową rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczno-kulturalne, które trafią w gust wszystkich miłośników rozrywki. Eventy, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po ilości sprzedawanych na wydarzenia biletów. 

Jakich artystów ugościła scena Amfiteatru w Świeciu? Swoje występy dali tu m.in. Gromee, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, a także Cleo, Danzel czy Czadomen w ramach Summer Hot Disco. Swoje koncertowe show zaprezentowali tu również Vito Bambino, Lemon czy Artur Rojek. Odbył się tu również Space Festival 2022, podczas którego wystąpili znani Dj-e i artyści jak Peran Van Dijk, Marc Van Linden, Dj Matys, Dj W, Quiz oraz Mariodeejay pres.MDJ. W ramach show Blues na Świecie Festival swoje koncerty zorganizowali tu również m.in. Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska, Kayah czy Organek.

Dlaczego warto odwiedzić Amfiteatr w Świeciu? Koncerty, które mają tu miejsce to gwarancją dobrej zabawy, dzięki występom popularnych i znanych gwiazd. Bogaty repertuar przyciąga widzów nie tylko z miasta, ale również z okolic. Organizowane przez Amfiteatr w Świeciu wydarzenia to ekscytujące widowiska, dostarczające widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń i przyciągające wielu gości również z całego województwa. Na eventy odbywające się w Amfiteatrze w Świeciu, bilety są do nabycia na eBilet.pl.

Amfiteatr w Świeciu – bilety

Amfiteatr w Świeciu to szczególne miejsce, bardzo chętnie odwiedzane przez wszystkich miłośników kultury. Większość organizowanych tu eventów przypadnie do gustu widzom w każdym wieku. To zróżnicowany repertuar, pełen ciekawy propozycji występów gwiazd, znanych szerszej publiczności. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil.

Kalendarium przyszłych wydarzeń i koncertów, które odbędą się w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Koncerty, które mają tu miejsce to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. 

Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Amfiteatr w Świeciu. Warto pamiętać, że na wiele sposób odbywających się tu eventów, obowiązuje biletowanie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Świeciu?
Amfiteatr w Świeciu znajduje się przy ul. Kościuszki.
Jakie wydarzenie odbywają się w Amfiteatr w Świeciu?
W Amfiteatrze w Świeciu odbyły się takie występy, jak m.in. koncert Kuby Badacha, Alicji Janosz, Michała Szczygieła, Ani Rusowicz czy Krzysztofa Zalewskiego.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Świeciu?
Amfiteatr w Świeciu został utworzony w XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też