Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub 2progi

Klub 2progi

Poznań, Al. Niepodległości 36
Klub 2progiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

2progi to zlokalizowany w budynku dawnego hotelu Polonez – koncept muzyczno-eventowy. Obiekt ten znajduje się przy alei Niepodległości 36 w Poznaniu. To ponad 1000 metrów przestrzeni i 2 poziomy, które mają zapewnić nowe doznania i poprawę wymiaru wydarzeń.

Klub 2progi – o obiekcie

Niegdyś w miejscu tym znajdowało się hotelowe Piekiełko oraz kasyno. 2progi ma nadać obiektowi dawny blask i odnowić sławę jednego z najsłynniejszych miejsc w Poznaniu. Na poziomie -1 od 2020 roku znajduje się klub muzyczny, w którego stałym programie znaleźć można m.in. imprezy taneczne dla osób powyżej 30 roku życia, koncerty, imprezy cykliczne oraz rozmaite wydarzenia artystyczne.

 

2progi to klub urządzony w duchu modernizmu. Jest minimalistyczny i funkcjonalny, z dobrze przemyślaną przestrzenią. Na poziomie 0 znajduje się sala koncertowa. Rozwiązania, które tam zastosowano, są jedyne w swoim rodzaju – a przynajmniej w obrębie poznańskiej sceny muzycznej.

 

Klub 2progi tworzą pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej i gastronomicznej. Pełny profesjonalizm pozwala ekipie organizować wydarzenia na najwyższym poziomie, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania. 

2progi – wydarzenia

Wydarzenia w 2progi przyciągają miłośników dobrej zabawy i muzyki na żywo. Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki. Co do tej pory odbyło się w klubie 2progi? Koncerty znanych polskich gwiazd, takich jak Marcelina, Sinatra Projekt, Punto Latino, Jan Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne, Krzysztof Antkowiak, Neo Soul / Hip Hop Live Session vol. 6 | RR Brygada, Amazing Moments Night, na którym pojawili się Skytech, GREGORY, Arusha, Emdi, MATSON, DJ Hazel i inni, NEO SOUL HIP - HOP LIVE SESSION VOL.7 BRYGADA RR, Qry, Zetha, Olszakumpel, Gruby Mielzky, Mörk.

 

Dużą popularnością cieszył się koncert Nathana Evansa, czyli listonosza z Airdrie, który zdobył popularność na TikToku. Jego nagranie Wellerman cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności. Jest multiplatynowym artystą, jak również autorem świetnie sprzedającego się singla brytyjskiego. Wystąpił w programach Good Morning America, The Kelly Clarkson Show czy Saturday Night Live.

 

Publiczność tłumnie przybyła do 2progów na koncert ShataQS, która wyruszyła w trasę koncertową Fenix Live 2022. Artystka wydała w 2019 roku album, zatytułowany Fenix, w etniczno-transowym klimacie. Piosenkarka pragnie przekazywać publiczności pozytywne wartości i poruszać serca słuchaczy. Fenix to druga płyta ShataQS. W ramach koncertu premierowego wystąpiła na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej PPA we wrocławskim Teatrze Capitol.

2progi – wydarzenia 2022

Co już niebawem odbędzie się w klubie 2progi? Wydarzenia 2022, a wśród nich – koncert Birdpen, którzy wystąpią na scenie z szóstym albumem. Birdpen to muzyczny duet braci Dave’a i Mike’a Penów, którzy działają na rynku muzycznym od 2003 roku. Najnowszy krążek artystów – All Function One, który powstał w okresie pandemii. Motywem przewodnim jest strach i samoizolacja. To album o samotności, ludziach, których nikt nie dostrzega, ale także o nadziei na poprawę i przetrwaniu trudnego czasu. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu – należy mieć przy sobie ważny bilet!

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się 2progi
2 progi znajdują się przy alei Niepodległości 36 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbyły się w 2progi?
W 2 progi odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty Marceliny, Punto Latino, Jana Młynarskiego i Warszawskiego Combo Tanecznego, Krzysztofa Antkowiaka, Amazing Moments Night, na którym pojawili się Skytech, GREGORY, MATSON, Arusha, Emdi, DJ Hazel i inni, Sinatra Projekt, NEO SOUL HIP - HOP LIVE SESSION VOL.7 BRYGADA RR, Qry, Zetha, Gruby Mielzky, Mörk i wiele innych.
Kiedy został utworzony 2progi?
2progi utworzone zostały w 2020 roku.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też