Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Zuchy

ZuchyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Zuchy to duet producencko-didżejski. W jego skład wchodzi Wrocławiak oraz Berlińczyk. Muzycy - DYYUNE i Zambon - są powiązani z The Very Polish Cut Outs. Ich muzyka jest wyjątkowa. Specjalizują się w rytmach techno, house i breakbeatu. Jednakże na tym nie kończą swojej działalności artystycznej. Do swoich utworów wplatają także stare piosenki polskich wykonawców. Dzięki temu ich muzyka zyskuje coś wyjątkowego i staje się rozpoznawalna. 

Zuchy - najbardziej znany utwór muzyczny

Jedno z ich bardziej znanych dzieł to remiks piosenki "Za mało Czasu", który można dostać na płycie winylowej w bardzo ograniczonym nakładzie. Jest to utwór pochodzący z EP Fisz Emade Tworzywo. Na płycie znajdują się dwa remiksy tego utworu. Pierwszy z nich to typowe beakbeatowe brzmienie, do którego można tańczyć i bawić się w klubach. Za to drugi remiks jest bardziej melodyczny, bez udziału perkusji. Utwory różnią się także długością. Pierwsza wersja to ponad 7 i pół minuty dobrej muzyki. Warto posłuchać obu, ponieważ znacznie się od siebie różnią.

Gdzie występują Zuchy?

Zuchy to swego rodzaju projekt muzyczny, w którym bierze udział artysta DYYUNE oraz Zambon. Występują oni chociażby w klubie Ciało we Wrocławiu. Występowali także w Sfinks700 w Sopocie podczas The Very Polish Cut Outs Showcase. Artyści nie mają zbyt wielu koncertów i występów na swoim koncie, ponieważ ich duet został założony całkiem niedawno - w 2022 roku. Artyści jednak prężnie działają i starają się tworzyć dobrą, ciekawą i wyjątkową muzykę. Będzie można usłyszeć ich także na Audioriver w Polsce. 

Dyskografia

Oprócz remiksów utworu "Za mało czasu", artyści wypuścili także mix "Pierwsza fala". Zapewniają, że na ścieżce dźwiękowej znalazło się wiele polskich akcentów. Wykorzystali oni także nieopublikowane wcześniej własne remiksy. Podczas pracy nad płytą chcieli jak najlepiej oddać swoje wspomnienia z pierwszej granej przez nich imprezy we wrocławskim klubie Ciało, w którym występują regularnie od 2022 roku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak odróżnić wersje piosenki "Za mało czasu"?
Jedna z wersji jest oznaczona jako "Dub", a druga jako "O - Pella". Sami artyści mówią, że jedna z wersji jest do tańczenia ("Dub" lub "Dance Dub"), a druga do kontemplacji i przemyśleń ("O - Pella").
Jaki jest najnowszy mix tych artystów?
Najnowszy utwór to "I (b4 Ciało). Można go usłyszeć na SoundCloud. Artyści wrzucają swoje nowe mixy na facebook'owy Fanpage.
Czy Zuchy nagrały jakiś teledysk?
Tak, na YouTube możemy zobaczyć teledysk do ich najbardziej znanego utworu, jakim jest "Za Mało Czasu".
Jakie było pierwsze dzieło Zuchów?
Ich pierwszy mix został nagrany dla The Very Polish Cut Outs i nosi tytuł "Pierwsza fala".
Co stało się z "Transatlantykiem"?
Był to poprzedni projekt jednego z artystów wchodzących w skład Zuchów - Zambona. Pod tą nazwą wydano 19 EPek oraz 3 albumy płytowe. Od 5 września 2022 roku projekt "Transatlantyk" przerodził się w "Zuchy", do którego Zambon zaprosił drugiego artystę - DYYUNE.

Fani lubią też

Zobacz też