Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Moguai

MoguaiSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
50 lat
data urodzenia:
09.08.1973
miejsce urodzenia:
Recklinghausen, Niemcy
dyscyplina:
DJ i producent muzyki elektronicznej
social media:

Opis

Moguai od dawna ugruntował swoją pozycję jako jeden z najbardziej znanych międzynarodowo niemieckich DJ-ów i producentów, prawdziwy pionier w dziedzinie muzyki elektronicznej, zawsze łączący różne style w swojej pracy, zachowując jednocześnie złożoność prostą i taneczną.

Urodzony w Zagłębiu Ruhry, obecnie mieszkający w Los Angeles i Berlinie, MOGUAI przeszedł drogę od podziemnych imprez rave w latach dziewięćdziesiątych do występów na legendarnych paradach miłości w Berlinie dla tłumu liczącego 750 000 osób. Obecnie gra około 120 koncertów rocznie na najważniejszych scenach świata, włączając w to festiwale. W świetle licznych współprac ze znanymi artystami - takimi jak:

MOGUAI nieustannie podnosi poprzeczkę dla swoich kolegów, zachowując jednak zawsze fokus na parkiecie tanecznym.

Od 2001 roku MOGUAI prowadzi swój cotygodniowy program radiowy "DJ Session" w 1LIVE, najpopularniejszej stacji radiowej dla młodzieży w Europie. 

Cotygodniowy program radiowy "MOGUAI pres. PUNX UP The Volume Radio" jest nadawany w ponad 40 krajach na różnych stacjach radiowych. Każdego tygodnia prezentuje 60-minutowy miks aktualnych i nadchodzących przebojów ze sceny elektronicznej.

Rozpoczynając od 2010 roku, MOGUAI organizuje coroczny solowy koncert w swoim rodzinnym mieście Recklinghausen. Co roku ponad 15 000 osób przychodzi na występ na rynku ratuszowym, by zobaczyć ekskluzywne przedstawienie i niezwykłe show świetlne i wizualne naświetlane na ściany ratusza.

W 2002 roku wydał przełomowy hit "U Know Y" za pośrednictwem swojego własnego wydawnictwa PUNX. Zdobył 11 numerów 1 na ogólnoświatowej liście Beatport, podczas gdy 20 jego produkcji znalazło się w pierwszej dziesiątce. W swojej przełomowej pracy międzynarodowo uznany znawca smaku łączy najlepsze elementy electro house, indie dance i techno. Wydał dwie pełnowymiarowe płyty na labelu Deadmau5 Mau5trap, mianowicie "We Are Lyve" i "Mpire", zanim osiągnął swój największy sukces do tej pory, obok belgijskich braci Dimitri Vegas & Like Mike z "Mammoth", który został wybrany Track of the Year przez Beatport i zajął drugie miejsce wśród najpopularniejszych utworów festiwalu Tomorrowland wszech czasów, w ogólnoświatowym głosowaniu stworzonym przez Tomorrowland.

W 2020 roku jego utwór DT 64, wspólnie z Kai Tracid, stał się najczęściej odtwarzanym i sprzedawanym utworem techno tego roku. Świetny przykład elastyczności MOGUAI'a w zakresie gatunków muzycznych i jego sposobu odczuwania i tworzenia muzyki:

"Naprawdę uwielbiam tworzyć i produkować muzykę! Nie ważne co, ale jestem bardzo zakochany w uczuciu, że gdy zaczynasz coś, do końca dnia będziesz mieć coś, czego nigdy wcześniej nie było na naszej pięknej planecie. To właśnie jest piękno tego i dla mnie to najlepsze w produkcji muzyki."

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też